عزم سفر اسپانیا کرده اید، حتما فکر خرید یورو باشید

 بهترین توصیه برای کسانی که عزم سفر اسپانیا کرده اند این است که فکر خرید یورو باشند، چرا که نوسان نرخ ارز در برابر ریال که تصور به ثبات رسیدن آن در کوتاه مدت چیزی فراتر از خوش بینی می خواهد، آژانس های مسافرتی را به این سمت و سو سوق داده که درصد بالایی از هزینه های سفر را به یورو از متقاضیان سفرهای خارجی اخذ کنند

خبریجات-همگردی -برای سفر به اسپانیا باید مقدماتی از جمله اخذ ویزای شینگن فراهم باشد تا بتوانید راهی سفری پرماجرا شوید. هرچند آژانس های مسافرتی با دریافت هزینه ویزا و یا محاسبه آن بر روی قیمت تور این کار را انجام می دهند، اما دریافت ویزا مستلزم مدارکی است که باید آن را به آژانس بدهید.

افزایش ریسک دریافت ویزا برای شینگن اولی ها

بنابراین یکی از نکات مهم برای سفر به اسپانیا اخذ ویزای شینگن است. برای دریافت این ویزا نیازمند ارائه یک سند ملکی، ا صل و ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک، اصل و ترجمه مدارک شغلی به زبان اسپانیایی و حضور در سفارت به جهت انگشت نگاری هستید. البته اگر تا به حال ویزای شینگن نداشته اید و به اصطلاح شینگن اولی هستید ریسک دریافت این ویزا برای شما بالا می رود و پیش از آماده شدن برای سفر به اسپانیا باید منتظر تایید سفارتخانه باشید.

تنوع زمان اقامت در تورهای اسپانیا

مدت زمان سفر به اسپانیا متفاوت است، یعنی این زمان از 3 شب و 4 روز تا 8 شب و 9 روز یا حتی 11 و 14 روز متغیر است. برای این سفر اگر انتخاب شما آژانس مسافرتی مارکوپولو است باید خود را برای یک سفر 11 روزه آن هم در تاریخ 29 مرداد آماده کنید. در این سفر شما 8 روز در مالاگا خواهید بود و در کنار آن از سویل و مادرید هم دیدن خواهید کرد. هزینه اقامت شما در یک هتل 4 ستاره برای مدت یاد شده با ایرلاین ترکیش 2290 یورو به همراه هزینه پرواز است. اقامت در همین زمان در هتل 5 ستاره 3100 یورو هزینه خواهد داشت. در ازای چنین هزینه ای تورلیدر از مبدا تا مقصد با شما خواهد بود و ترانسفر هتل و بین شهری خواهید داشت. از سوی دیگر ورودی های اماکن گردشگری نیز با تور خواهد بود.

آژانس فلامینگو سفری 14 روزه را برای مسافران خود در نظر گرفته است. در این مدت شما از شهرها بارسلون، سویل، کوردوبا و مالاگا بازدید خواهید کرد. پرواز این آژانس هم ترکیش ایرلاین است. البته شما این تور را برای 1 شهریور خریداری می کنید و باید برای اقامت در هتل 4 ستاره 3میلیون و 990 هزار تومان به همراه 2490 یورو پرداخت کنید. با خرید تور از این آژانس دیگر نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای اخذ ویزا و بلیط هواپیما نیست. ترانسفرفرودگاهی و زمینی، بیمه مسافرتی و صبحانه رایگان در هتل از دیگر خدمات ارائه شده از سوی این آژانس است.

اسپانیا را با هلند تجربه کنید

آژانس ستاره ونک برای مقصد اسپانیا تورهای ترکیبی اسپانیا – هلند را در کنار تور مجزا نیز به مشتریان خود معرفی می کند. اگر قصد سفر به اسپانیا به صورت مجزا را دارید می توانید با پرداخت 490 یورو به همراه هزینه بلیط از دو شهر بارسلون و مادرید بازدید کنید و در کنار آن از خدماتی همچون ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن استفاده کنید. البته این آژانس تاکید می کند که در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد ممکن است تاریخ برگزاری تور نیز تغییر کند.

در تماس با آژانس های دیگر مشخص شد برخی از آژانس های مسافرتی در حال حاضر برنامه ای برای سفر به اسپانیا ندارند، اما شما می توانید شماره همراه خود را در اختیار آن ها قرار دهید تا اگر توری به این مقصد برنامه ریزی شد، خیلی سریع از روند اجرای برنامه ها با خبر شوید.

چرا تورهای اروپا هتل ها 3 ستاره ندارند

برخی از مسافران ترجیح می دهند برای کاهش هزینه های خود به سراغ تورهای 3 ستاره بروند تا ما به تفاوت این مبلغ را در سفر برای موارد دیگری هزینه کنند، اما بهتر است که این فکر را برای سفرهای اروپایی از ذهن خود خارج کنید، زیرا هتل های رزرو شده در تور اروپا 4 ستاره هستند و هتل های 3 ستاره به علت پایین بودن کیفیت رزرو نمی شوند. شاید شما بتوانید این فکر را در سفرهای شخصی خود و بدون استفاده از تور اجرایی کنید. از سویی دیگر پکیج بیشتر آژانس ها هتل های 4 ستاره است و انتخاب هتل های 5 ستاره و لاکچری شما را از این پکیج ها خارج می کند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top