زیباترین سفرهای جاده ای در آمریکا

مسیرهای جاده ای زیادی در آمریکا وجود دارد که با زیبایی سحرانگیز کوهستان ها، آبشارها و چشم اندازهای منحصر به فرد خود سفری به یاد ماندنی برای عابران خود می سازند. در ادامه با چند نمونه از این جاده ها آشنا شوید

زیباترین چشم اندازهای سنگی در کلرادو


این سفر جاده ای غربی در میان کوهستان ها ۳ جاده جداگانه دارد که در لیدوایل کلرادو به هم متصل می شوند. هیچ قانونی خلاف عبور از این جاده ها وجود ندارد به خصوص که جاده ها بسیار کوتاه هستند. (۱۳۰ کیلومتر) در این مسیر از منظره ۵ کوه زیبا که دو تا از آن ها بلندترین کوه های منطقه هستند لذت می برید و از جاده Tennessee عبور می کنید تا به شهر جادویی Minturn برسید و از طبیعت گل های وحشی آن لذت ببرید. رانندگی در امتداد رودخانه ارکانزاس در جاده فریمونت لذت تماشای معادن قدیمی و حیات وحش کلرادو را فراهم می کند.

بزرگراه روی دریا در فلوریدا


برای رفتن به مجمع الجزایر فلوریدا کیز حتما لازم نیست کشتی داشته باشید. این بزرگراه یکی از زیباترین جاده های کشور است که مسافرانش را به زیباترین منطقه تفریحی “ایسلامورادا” می رساند. مسافران بهتر است روزها از این مسیر عبور کنند تا از منظره زیبای فیروزه ای آب ها لذت ببرند.

بزرگراه رودخانه کلمبیا در اورگون


این بزرگراه که با نشان ملی تاریخی ثبت شده است مسافرانش را به منطقه دیدنی “کلمبیا ریور جرج” می رساند و از میان پیچ و خم جنگل های سبز و انبوه می گذراند. در طول مسیر ۶ آبشار وجود دارد که از تماشای آن ها سیر نخواهید شد. این مسیر بعد از ۷۰ مایل در Dalles به پایان می رسد و در آن جا از نوشیدنی معروف نیروانا که از ترکیبی از عسل و ملون درست شده است لذت می برید.

بزرگراه ساحلی هانا در هاوایی


این بزرگراه که به علت پیچ و خم های خطرناک لبه صخره ها به “بزرگراه جدایی” نیز معروف است برای آدم های ترسو ساخته نشده است. آبشارها، سواحل شنی سیاه، و درختان بلند اکالیپتوس جنگل ها سفری به یاد ماندنی برای عابران این بزرگراه می سازد. اگر می خواهید آدرنالین خون تان بالا برود سفری به این جاده بی نظیر در هاوایی داشته باشید.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top