درباره لورو پارک

مگر میشود که جاذبه‌ای طبیعی را در جزایر قناری پیدا کنید که ناشناخته باشد و گردشگران عاشق آن نباشند

خبریجات-یه پارک خیلی بزرگ که پر از حیوان های جورواجوره، به خصوص دلفین و نهنگ هایی که موجب حیرتتون میشن. لورو پارک شامل بخشهای مختلفیه، شامپانزه ها، ببرها، گوریلها، پرندگان مختلف، باغ ارکیده، جنگل استوایی، آکواریومها، دلفینها و همچنین پنج برنامه نمایشی که در زمانهای مشخص اجرا میشن و شما باید از روی تابلوهای راهنما زمانهای اجرای این نمایشها رو ببینید و برنامه تون رو برای دیدن اونا تنظیم کنید. درضمن اینجا رستورانهای مختلف و زمین بازی کودکان هم داره که می تونین ازشون استفاده کنین.

پارک لورو

مگر میشود که جاذبه‌ای طبیعی را در جزایر قناری پیدا کنید که ناشناخته باشد و گردشگران عاشق آن نباشند؟ پارک لورو یکی از همین جاذبه‌های طبیعی است که در جزایر زیبای قناری اسپانیا قرار گرفته است. آسان بگرد قصد دارد تا در این مقاله به معرفی بیشتر پارک لورو بپردازد.

پارک لورو
در این پارک حیوان‌های جورواجوری را خواهید دید که شما را بسیار بسیار شگفت زده خواهد کرد که از نمونه‌های بارز آن میتوان به دلفین، نهنگ و طوطی‌های رنگارنگ اشاره کرد. لورو پارک جزیره قناری بخش‌های مختلفی را شامل میشود که در هرکدام از آن‌ها میتوانید شامپانزه، ببر، گوریل، پرندگان مختلف، باغ ارکیده، جنگل استوایی، آکواریوم و پنج برنامه نمایشی را مشاهده کنید.

آکواریم
اینکه وارد تونلی بشید که از بالای سرتون دلفین و نهنگ رد بشه حس هیجان انگیزی است که هر جایی نمیتوانید همانند آن را تجربه کنید. دیدن ماهی‌هایی که به عمر خود مانند آنان را ندیده‌اید حس خیلی خوبی را به هر بیننده‌ای القا میکند. یا حتی دیدن عروس‌های دریایی رقصان در آب که تقریبا ۹۸ درصد آن‌ها از آب است تشکیل شده است بسیار بسیار جالب است (به نظرم که عروس‌های دریایی شربت هستند ?)

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top