خلیلی: خودم برای برانکو بلیت برگشت گرفتم

برانکو همچنان دلش با پرسپولیس است و حاضر است برای نشان دادن حسن نیتش برای فصل آینده هم همان قرارداد فصل گذشته را دریافت کند.

خبریجات- به گزارش خبرورزشی، برانکو چرا می‌خواهد برود؟ اگر باشگاه طلبش را بدهد باز هم از پرسپولیس جدا می‌شود یا اینکه می‌ماند؟ یکی از دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خود نداشت به خبرورزشی گفت: برانکو دلش با پرسپولیس است و دوست دارد در تیمی که خودش ساخته بماند. او حتی در آخرین حرفی که به باشگاه زد عنوان کرد که همان قرارداد قبلی را با او ببندند و مشکلات را درک می‌کند. برانکو گفت برخلاف عرف نیازی نیست ۲۰ درصد به قرارداد فصل گذشته اش اضافه شود و حاضر است در صورت وصول مطالباتش با همان قرارداد قبلی در لیگ نوزدهم نیز روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.»

شاید بپرسید قرارداد قبلی برانکو چه میزان است؟ شنیده‌ها حکایت از آن دارد که اصل قرارداد برانکو برای هر فصل یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو است که با آپشن قهرمانی لیگ، جام حذفی و پاداش های صعود در لیگ قهرمانان به عدد یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو خواهد رسید. به عبارت بهتر برانکو همین مبلغ را مطالبه کرده در حالی که فراهم کردن همین پول هم برای مسئولان پرسپولیس چندان آسان نیست.

خلیلی: خودم برای برانکو بلیت برگشت گرفتم
محسن خلیلی در خصوص شایعات پیرامونش به خبرورزشی گفت: من ۱۱ سالی می‌شود افشین قطبی را ندیده‌ام و ارتباطی هم با ایشان نداشتم.


به گزارش خبرورزشی، طی یکی دو روز گذشته خبری در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس با افشین قطبی برای جانشینی احتمالی برانکو ایوانکوویچ مذاکره کرده است. خلیلی، در واکنش به انتشار خبر مذاکره او با افشین قطبی در مصاحبه با خبرورزشی گفت: این خبر دروغ محض است! من ۱۱ سالی می‌شود افشین قطبی را ندیده‌ام و ارتباطی هم با ایشان نداشتم. البته احترام خاصی برای آقای قطبی قائل هستم، چون مربی من بوده و امیدوارم هر جایی هم که هست موفق باشد، اما مسئله این است که ما مربی داریم.


وی ادامه داد: در حال حاضر ما یک مربی موفق داریم که ۳ سال توانسته پرسپولیس را قهرمان کند و نیازی هم به مربی جدید نداریم. آقای برانکو هنوز یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و من و ایشان هم با یکدیگر در تماس هستیم. حتی خودم برای برانکو بلیت برگشت گرفتم؛ او سرمربی پرسپولیس است و یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. برای شایعه‌سازان هم متأسفم که چنین خبر کذبی را منتشر کرده‌اند.


سرپرست تیم پرسپولیس در پایان تأکید کرد: اولاً ما سرمربی داریم و دنبال سرمربی نیستیم. در ثانی اگر بنا به مذاکره با یک مربی باشد مدیرعامل باشگاه مذاکره می‌کند که این اتفاق هم نیفتاده است. من سرپرست تیم هستم با وظایفی مشخص و باز هم این خبر را تکذیب می‌کنم.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top