تشریح فعالیت های پیش رو کمیته پزشکی هیئت اسکواش جنوب شرق توسط خویشوند


مدیر کمیته پزشکی هیئت اسکواش جنوب شرق تهران فعالیت های پیش رو این کمیته را تشریح کرد. به گزارش پیشرو ورزش و به نقل از روابط عمومی هیئت اسکواش جنوب شرق تهران، مازیار خویشوند (مدیر کمیته پزشکی هیئت) طی گفتگویی با صفحه رسمی اینستاگرام هیئت اسکواش جنوب شرق ، فعالیت ها و اقدامات پیش رو 

به گزارش خبریجات و به نقل از روابط عمومی هیئت اسکواش جنوب شرق تهران، مازیار خویشوند (مدیر کمیته پزشکی هیئت) طی گفتگویی با صفحه رسمی اینستاگرام هیئت اسکواش جنوب شرق ، فعالیت ها و اقدامات پیش رو کمیته پزشکی در سال ۱۴۰۰ را تشریح نمود.

مازیار خویشوند گفت: در راستای کمک و هدفمندی به ورزشکاران اسکواش تعاملاتی با باشگاه های بدنسازی ، استخرها و مراکز فیزیوتراپی جهت آماده سازی بدنی آبدرمانی و رفع مصدومیت ورزشکاران انجام شده است.

وی همچنین نکاتی را در خصوص مصدومیت های رشته اسکواش بیان نمود و ادامه داد: تلاش خواهیم کرد در حوزه پزشکی ورزشی و رفع مصدومیت ها برای ورزشکاران این رشته جذاب کوشا باشیم.

مدیر کمیته پزشکی هیئت اسکواش جنوب شرق گفت: به زودی امکانات پزشکی و رفاهی نیز به ورزشکاران و جامعه هدف این رشته ی ورزشی اختصاص خواهد یافت.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top