انشالله در بحث تولید واکسن کوشا باشیم

مازیار خویشوند دبیرکل کمیته پزشکی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی ایمارو در خصوص مشکل پزشکی به وجود آمده برای گرند مستر حمید قلی زاده توضیحاتی را ارائه نمودند.

به گزارش خبریجات -مازیار خویشوند دبیرکل کمیته پزشکی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی ایمارو طی گفتگویی با پیشرو ورزش اعلام کردند: باعرض تبریک به مناسبت عیدسعید باستانی به عرض حضرتعالی و ورزش دوستان میرسانم متاسفانه چندین روز بود کل سیستم عصبی و عروقی بدن ایشان دچار مشکل شده بود بعد از مراجعه به بیمارستان کسری و دکتر بابک قره داغی نخبه علمی پزشکی جراحی استان البرز ، متوجه شدند که آپاندیست ایشان پارگی شدید داشته است و عفونت در خون تا نزدیک به تمام دستگاه های درونی ایشان رسیده است که فقط شانس زنده ماندن چند ساعت بوده است ولی پروردگار بزرگ مجدد استاد را به جامعه,ورزش برگردانید و خداوند بزرگ ومتعال را شکر می نمایم.
اکنون از چهارشنبه هفته پیش تا آخر این هفته همچنان بستری هستنند تا مراحل تکمیل پزشکی انجام گردد.
مازیارخویشوند دبیرکل کمیته پزشکی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی ایمارو افزود جای دارد که از پرسنل محترم بیمارستان کسری کرج تشکر داشته باشم علی الخصوص ریاست محترم بیمارستان فوق تخصصی کسری در استان البرز ، دکتر راموز که زحمات برنامه ریزی را انجام دادند و جناب استاد دکتر بابک قره داغی که زحمات فراوانی را کشیدند.

امسال به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای به نام تولید پشتیبانی ها مانع زدای ها. می باشد.

انشالله در بحث تولید واکسن کوشا باشیم برای سلامت مردم و هرگونه مانعی که سر راه تولیدات در کل کشور هست برداشته بشود و مانع ها را برداریم برای رونق تولید ملی، انشالله تمامی مسئولین محترم در تمام ارکان دولت دست به دست هم بدهند برای تحقق شعار رهبرمعظم انقلاب.

مازیارخویشوند درپایان گفت تشکر ویژه ای دارم از همکاران عزیزم مدافعان سلامت کشور که از روز اول شروع ویروس کرونا باتلاشهای شبانه روزی خود سهم بزرگی در سلامت جامعه کشور دارند و دست بوس تمامی این عزیزان هستم اجرشان با حضرت ولیعصر (عج)

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top