گران‌ترین کنسرت سال جاری میزبان ۹ هزار ایرانی شد

گروه موسیقی شیلر با رکورد بلیت‌هایی ۳۵۰ هزار تومانی، طی سه شب در سالن وزارت کشور میزبان حدود ۹ هزار مخاطب ایرانی شد

خبریجات-به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی این کنسرت، گروه شیلر به سرپرستی کریستوفر فون دایلن طی سه شب با اجرای منتخبی از قطعات محبوب گروه به‌همراه قطعاتی از آلبوم جدید گروه با نام "صبح دم" به‌روی صحنه رفت.
این گروه نخستین بار، پاییز سال 96 برای اجرای کنسرت به ایران آمد و فروردین ماه امسال آلبومی با نام "صبح دم" را در همکاری هنرمندان ایرانی منتشر کرد.


مخاطبان در اجراهای گروه شیلر شاهد تصاویر و نورپردازی متفاوتی بودند که فضای موسیقایی اجرا را تغییر می‌داد که به نسبت اجراهای پیشین این گروه تفاوت‌هایی داشت.

در این کنسرت‌ها قطعات بی کلامی مانند I FEEL YOU, HARMONIA, RUHE, MITTERNACHT, ULTRAMARINE, SHANGIRI LA, BERLIN TEHRAN, BERLIN MOSKAU و چند قطعه دیگر اجرا شد.

اعضای گروه موسیقی شیلر به سرپرستی و آهنگسازی کریستوفر فون دایلن را ماسیمو بوونانو نوازنده درامز، الیور کلر نوازنده گیتار و سدریک مونیر نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند. همچنین تکنسین‌های بک‌لاینر، نور و صدا که همراه گروه به ایران آمدند؛ تلاش کردند تا اجرایی مطابق استانداردهای روز دنیا را به مخاطبان ایرانی ارائه دهند و به همین خاطر، مخاطبان موسیقی الکترونیک در ایران، تجربه اجرایی متفاوت از گروه شیلر را در تازه‌ترین کنسرت گروه شیلر در وزارت کشور داشتند‌.

کنسرت گروه موسیقی شیلر در روزهای 16، 17 و 20 آبان ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این سه اجرا بلیت‌های کنسرت شیلر از 100 هزار تومان تا 350 هزار تومان قیمت‌گذاری و فروخته شد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top