کمال تبریزی در تدارک ساخت سری دوم «طبقه حساس»

قسمت دوم فیلم سینمایی «طبقه حساس» با فیلمنامه ای از بابک کایدان مقابل دوربین می رود

خبریجات - به گزارش بانی فیلم، کمال تبریزی که این روزها فیلم «ما همه با هم هستیم» از وی روی پرده سینماها در حال اکران است، قصد دارد قسمت دوم فیلم سینمایی «طبقه حساس» را با فیلمنامه ای از بابک کایدان مقابل دوربین ببرد. براساس شنیده های ما، بابک کایدان این روزها مشغول نگارش فیلمنامه این فیلم است و بزودی نسخه نهایی آن آماده خواهد شد.

نگارش فیلمنامه قسمت اول «طبقه حساس» برعهده پیمان قاسم خانی بود. فیلمی که در نوروز ۹۳ با بازی رضا عطاران، محمدرضا فروتن، پانته‌آ بهرام، بهاره رهنما، پیمان قاسم‌خانی، آزاده صمدی و هوتن شکیبا در سینماهای سراسر کشور اکران شد و در نهایت حدود شش میلیارد تومان نیز فروخت. داستان این فیلم درباره مردی متعصب و مذهبی با بازی رضا عطاران است که همسرش را پس از مرگ در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند، اما پس از مدتی که بر سر مزار وی می‌رود متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در طبقه زیرین آن قبر دفن شده است… .

با توجه به تکمیل نشدن فیلمنامه هنوز مشخص نیست که آیا فیلم با همان ترکیب بازیگران قسمت اول مقابل دوربین می رود و یا تبریزی قصد دارد از بازیگران دیگری استفاده کند. به گزارش بانی فیلم، براساس برنامه ریزی ها «طبقه حساس ۲» تابستان امسال در تهران مقابل دوربین می رود.

جواد نوروزبیگی مانند قسمت اول تهیه کنندگی «طبقه حساس ۲» را برعهده دارد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top