چهاردهمین دوره مسابقات قرآن مدهامتان در شهر مشهد برگزار می شود

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن مدهامتان در شهر مشهد برگزار می شود 

به گزارش خبرنگار خبریجات از شهر مشهد  ،  نشست خبری چهاردهمین دوره مسابقات قر آنی مدهامتان باحضور اصحاب رسانه در شهر مشهد برگزار شد .
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت : چهاردهمین دوره مسابقات قر آنی مدهامتان به میزبانی استان خراسان رضوی درشهر مشهد بر گزار می شود. 
 
محمد ابدالی تکلو با بیان اینکه افتتاحیه  چهاردهمین دوره مسابقات قر آنی مدهامتان در تاریخ 27مهر ماه در محل دارالقرآن حرم امام رضا علیه السلام بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود خاطر نشان کرد : در روز های چهارشنبه و پنج شنبه شهر مشهد میزبان 87 نفر از بر گزیدگان استان ها ی ایران در رشته هایی که برگزیده شده اند می باشد ودرمسابقات قرآن مدهامتان شرکت خواهند  کرد.
 به گفته ابدالی تکلو : در چهاردهمین دوره مسابقات تعداد 12720 نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به رقابت پرداختند و در این دوره از مسابقات که مسابقات نهایی است وبر گزیدگان کشوری مشخص می شود 87 نفره بر گزیده خواهند شد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی افزود : استان های خراسان رضوی ، تهران ، یزد ، گیلان و اصفهان بیشترین برگزیده و شرکت کننده را در این مسابقات داشتند و در مرحله کشوری رشته های ترتیل ، حفظ کل،  قرائت تحقیق و اذان می باشد که میزبان  افراد با سن 16 تا 32 سال  در این مسابقات می باشیم.
 
 در ادامه مدیر کل فر هنگی ستاد هماهنگی کانون های فر هنگی هنری مساجد کشور گفت : امسال سومین سالی است که استان خراسان رضوی میزبانی مرحله کشوری مسابقات قر آنی مدهامتان می باشد.
 مجتبی میر زایی نسب با بیان اینکه داوران بین المللی و ملی داوری مسابقات قر آن مدهامتان را درطی سال های برگزاری بر عهده داشتند افزود : در بخش داوری برادران  یاری گل  از تهران در بخش تجوید ،  سید جواد سادات فاطمی دربخش وقف و ابتدا از استان خراسان رضوی،  محمد  صادق سادات زارعان در بخش حسن حفظ از آذربایجان شرقی،  عباس هاشمی بخش لحن  از استان بوشهر،  حامد ولی زاده از استان آذربایجان غربی در بخش صوت داوری را بر عهده دارند و محمدمقومی بخش نظارت مسابقات  برادران را بر عهده دارد و در بخش خواهران خطیب در بخش وقف و ابتدا از استان خراسان رضوی، هیبتیان در بخش صوت از استان اصفهان ،  کوچکی داور بخش لحن از تهران شبانی قهرودی بخش حسن حفظ و الماسی در بخش تجوید داور بخش خواهران هستند و ناظر مسابقات موسوی نیا از استان خراسان رضوی در بخش خواهران می باشد.
 
میر زایی نسب ادامه داد: درچهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان آقایان درچهار رشته و خواهران دردو بخش در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
 لازم به ذکر است محل برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مرحله کشوری مدهامتان در 4 سالن مجتمع آفتاب ولایت واقع در شهر مشهد خیابان آیت الله بهجت بین بهجت 23و 25 می باشد و مراسم اختتامیه این مسابقات روز پنج شنبه 29 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top