چرا می‌گویند "قبله عالم" توقیف شده است؟/ منوچهر محمدی: به‌دنبال ترفندهای تبلیغاتی نیستیم

سریال "قبله عالم" توقیف نشده و تهیه‌کننده‌اش به صراحت اعلام می‌کند که اصلاً به خاطر فروش این مجموعه خانگی، به دنبال ترفند تبلیغاتی نبوده‌اند.

به نقل از خبریجات ، چند روزی است خبر توقیف یا عدم توقیف سریال "قبله عالم" در فضای‌مجازی پخش شده است. برخی حتی پا را فراتر گذاشته‌اند که این رفتارها، بیشتر برای تهییجِ مردم برای دیدن فیلم و در نتیجه افزایش فروش است. به همین خاطر با منوچهر محمدی تهیه‌کننده سریال صحبت کردیم و او به تسنیم  گفت: واقعاً هیچ توقیفی در میان نبوده و نیست. ما کار را تحویل پلتفرم پخش‌کننده (فیلیمو) داده‌ایم و به خاطر تقارن پخش سریال با ایام محرم، قسمت سوم پخش نشده و دلیل دیگری هم ندارد. 
 
او همچنین درباره اتهامِ به اینکه می‌خواهند با اعلام توقیف، سریال بیشتر بفروشند، تأکید کرد: هیچ‌وقت دنبال ترفندهای تبلیغاتی نبوده‌ایم و نیستیم و اعتقاد داریم اثر هنری خود باید بتواند از خودش دفاع کند. هیچ مشکلی برای عرضه سریال وجود ندارد و احتمالاً از اوایل هفته آینده، پخشِ این سریال از سرگرفته خواهد شد. 
 
پیگیری‌های تسنیم  از پلتفرم پخش‌کننده سریال هم نشان می‌دهد قرار است قسمت سومِ "قبله عالم" از یکشنبه 14 شهریورماه پخش شود.
 
سریال "قبله عالم" به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی تاکنون دو قسمت منتشر شده است. حامد کمیلی، شقایق دهقان، سام درخشانی، هادی کاظمی، اردشیر رستمی، پژمان بازغی، مارین ون هولک، سروش صحت،سوگل خلیق، سمانه پاکدل، زهرا بهروزمنش و محمدرضا علیمردانی هم نقش روایت‌کننده را ایفا می‌کند. 
 
این سریال درباره زندگی ناصرالدین‌شاه قاجار ساخته شده‌ و قسمت نخست این سریال در 10 مرداد 1400 منتشر شد که البته به این دو قسمت منتشر شده گروهی از کارشناسان انتقاد داشتند که باید دید در ادامه، قصه، ساختار و بازی بازیگرانِ "قبله عالم" به کجا خواهد رسید؟
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top