پول ادامه درمانم را ندارم و مسئولین سینمایی به پیشکسوتان هیچ اهمیتی نمی‌دهند

بازیگر سریال مختارنامه گفت: واقعیت امر پول ندارم که بخواهم درمانم را ادامه دهم، هرچه بوده طی این مدت خرج شده و جایی که قرار است مراحل درمانم را در آن ادامه دهم به شدت گران است و من از پس هزینه های آن بر نمی‌آیم

خبریجات-رضا رویگری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: واقعیت امر حالم زیاد خوب نیست و از لحاظ روحی کمی ناراحتم. درمان را به صورت کامل متوقف کرده‌ام و به همین دلیل حالم خوب نیست.

 وی دلیل توقف روند درمانی خود را اینگونه شرح داد: واقعیت امر پول ندارم که بخواهم درمانم را ادامه دهم. هرچه بوده طی این مدت خرج شده و جایی که قرار است مراحل درمانم را در آن ادامه دهم به شدت گران است و من از پس هزینه های آن بر نمی‌آیم.

 بازیگر سریال مختارنامه درباره بی توجهی مسئولین فرهنگی نسبت به وضعیت خود افزود: این مسئولین سینمایی انگار اصلاً ما را نمی بینند و هنرمندان برایشان هیچ جایی ندارند.

 وی در همین راستا اضافه کرد: من هیچ توقعی ندارم که مسئولین سینمایی به من کمکی کنند زیرا وقتی هیچ کمکی نه به من و نه به سایر بازیگران نمی‌شود چگونه می توانم از آنها متوقع باشم.

 بازیگر فیلم "خوب بد جلف" درباره فعالیت خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: مدت هاست هیچ فعالیت جدی در بازیگری نداشته ام. اصلاً پیشنهادی نیست که بخواهم قبول کنم و یا آن را رد کنم.

 رویگری با گلایه از بی‌اهمیت شدن بازیگران پیشکسوت خاطرنشان کرد: همین چند وقت پیش در یک اثر نقش کوتاهی داشتم که آن هم پولم را هنوز نداده‌اند و هرچه زنگ می زنم به هیچ جا نمی‌رسم. متاسفانه برخورد تهیه کنندگان و کارگردانان با ما به این نحو شده است. من این روزها حتی در پرداخت هزینه اجاره خانه‌ام هم مانده ام و دیگر به ادامه درمان امیدی ندارم.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top