پرندگان خشمگین، این بار خیلی خشن نیستند

انیمیشن «پرندگان خشمگین ۲»، از ۱۵ اوت (۲۴ مرداد) اکران می‌شود. این‌بار، تولیدکنندگان این کارتون، تلاش کرده‌اند خشونتی را که در بازی‌های رایانه‌ای هست، کم‌تر به نمایش بگذارند

خبریجات- به گزارش خبرآنلاین، این متن را رالف والدو امرسون نوشت: «شما دائما در حال عصبانیت هستید، شصت ثانیه آرامش خود را حفظ کنید و عصبانی نباشید.»

انیمیشن «پرندگان خشمگین ۲» (The Angry Birds ۲) یکی دیگر از کارتون‌هایی است که براساس بازی رایانه‌ای ساخته شده است. تازه‌ترین قسمت این کارتون دنباله‌دار که تا ۱۷ روز آینده ۱۵ اوت (۲۴ مرداد) اکران می‌شود، در عین کارکترهای خشمگین خود، اثر کمیک و شگفت‌انگیزی است که باعث می‌شود جذاب‌تر از همیشه باشد.

این دومین ماجراجویی کاردینال قرمز و دوستان او است که در آن پرواز بدون حفظ تعادل، جوک‌های پراکنده و داستان‌سرایی شاد وجود دارد.

«پرندگان خشمگین ۱»، در سال ۲۰۱۶، ۳۵۰ میلیون دلار فروختند و تخمین زده شده است که دنباله آن می‌تواند رقم بالاتری را در گیشه به دست آورد.

شخصیت‌های اصلی این کارتون، این‌بار سعی دارند خشنونتی را که در بازی‌های رایانه‌ای هست، به نمایش نگذارند.

پیش‌تر گفته شده بود که این انیمیشن مخالف موازین فرهنگی است و سعی در رواج خشونت دارد اما این وعده داده شده است که قسمت دوم آن از خشونت بسیار کمتری برخوردار باشد.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top