پخش فیلم شهاب حسینی از تلویزیون

اولین قسمت سریال «مدار صفر درجه» به کارگردانی حسن فتحی از پنجشنبه (۱۳ دی ماه) به عنوان سریال شبانگاهی از شبکه چهار سیما پخش می‌شود

خبریجات-به گزارش پندار آنلاین: با توجه به اینکه آخرین قسمت از سریال خارجی «خانه پوشالی» روز چهارشنبه (۱۲ دی ماه) ساعت ۲۴ از شبکه چهار راهی آنتن می‌شود، سریال ایرانی «مدار صفر درجه» به کارگردانی حسن فتحی به عنوان سریال‌ شبانگاهی این شبکه جایگزین شده است. مجموعه «مدار صفر درجه» ماجرای سفر دانشجویی ایرانی به نام «حبیب پارسا» با بازی شهاب حسینی را به فرانسه روایت می‌کند که برای تحصیل در رشته‌ فلسفه به دانشگاهی در پاریس رفته است. او در پژوهشی با دختری یهودی به نام «سارا استروک» همکاری می‌کند، اما این پژوهش باعث ایجاد تغییراتی در مسیر زندگی این دو جوان می‌شود. ماجرا در بستر جنگ جهانی دوم می‌گذرد.

 شهاب حسینی، رویا تیموریان، لعیا زنگنه، مسعود رایگان، ایرج راد، رحیم نوروزی و ناتالی متی ( بازیگر فرانسوی ) به همراه سه بازیگر لبنانی (فواد البراهیم، هاسمیک تاچچیان و پیر دافر) و ۱۳ بازیگر مجارستانی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند. این مجموعه به تهیه‌کنندگی حسن بشکوفه برای اولین بار سال ۸۶ در ۳۰ قسمت به روی آنتن شبکه یک سیما رفت و هم‌اکنون از روز پنجشنبه (۱۳ دی ماه)، هر شب ساعت ۲۴:۲۰ پخش و روز بعد ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه و ۱۸ از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top