وعده خواننده زن اماراتی به مردم عربستان

او روز ۱۱ ژوئن در جده روی صحنه رفته بود و حالا قرار است به قولی که آن زمان به عربستانی‌ها داده بود عمل کند

خبریجات-سرپوش هنری - احلام خواننده اماراتی اعلام کرد که تصمیم دارد در مراسم افتتاحیه جشنواره "سودة عسیر" در عربستان سعودی که در ۱۳ آگوست برگزار می‌شود، شرکت کند. به گزارش تابناک باتو، او در این باره گفت که در این مراسم با مردم خواهد رقصید و این رقص را "برای تاریخ" توصیف کرد. او در توئیتر نوشت: منتظرتان هستم و با هم در سرزمین دومم عربستان خواهیم رقصید

پوستری که احلام همراه با توئیت خود منتشر کرده، جزئیاتی را درباره این مراسم ارائه می‌دهند، از جمله این که کنسرت احلام در استیج طلال مدّاح در روستای مفتاحیه شهر "ابها" در عربستان سعودی برگزار خواهد شد.

این کنسرت تحقق قولی است که احلام پس از موفقیت در جشنواره جده به سعودی‌ها داده و گفته بود باز هم با هم کنسرت خواهیم داشت. احلام از سعودی‌ها خواسته تا آماده باشند و جزئیات بیشتر از مراسم را که دوباره آن‌ها را گِرد هم خواهد آورد را دنبال کنند.

گفتنی است احلام در ۱۱ ژوئن گذشته، با حضور گسترده طرفدارانش در جده به اجرای کنسرت پرداخت و آن را شبی رؤیایی توصیف و از مردم جده سپاسگزاری کرد. او شرکت در کنسرت جده را هم نقطه عطفی در مسیر حرفه‌ای خود عنوان کرد و گفت: سعی می‌کند تا مسئولیتی را که برای افتتاح جشنواره پیش رو بر دوشش گذاشته اند را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top