هیچ‌گاه برای غم نان جلوی دوربین نرفته‌ام

محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت تاکید می کند که هیچگاه برای غم نان جلوی دوربین نمی رود حتی اگر با مشکلات اقتصادی مواجه شود

خبریجات- به گزارش صبا، محمد کاسبی اظهار کرد: آخرین کار من در سینما و تلویزیون مربوط به تله فیلمی به نام «زبانه‌های آتش» می‌شود که ماه پیش از تلویزیون پخش شد. پس از این کار با وجود این‌که پیشنهادهایی برای بازی وجود داشته ولی ترجیح داده‌ام کار نکنم.

وی افزود: ۵۵ سال است مشغول بازیگری هستم و در این دوران هیچگاه برای غم نان جلوی دوربین نرفته‌ام، چون دوست دارم به جای دغدغه شکم به فکر روح و روانم باشم، البته شاید این حساسیت مرا با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه کند، اما باز هم دست از باورهای خود برنخواهم داشت. با این توضیح طی دو یا سه هفته اخیر چند پیشنهاد را رد کردم و یکی از همه کارهایی که رد کرد دو هفته پیش از سیما پخشش به پایان رسید.

کاسبی در پاسخ به این پرسش که در شرایطی که سینما و تلویزیون برایش راضی کننده نیستند اشتیاقی برای حضور در تئاتر دارد، گفت: وضعیت در تئاتر هم بهتر از سینما و تلویزیون نیست و آنجا هم همه فضای کاسب کارانه حاکم شده است در صورتی‌که در گذشته‌های نه چندان دور نمایش‌هایی که در تالار سنگلج روی صحنه می‌رفت جزو بهترین‌ها بود.

کاسبی با بیان این‌که بیشتر دوست دارد در تلویزیون کار کند، تاکید کرد: ترجیم این است در کارهایی حضور داشته باشم که مخاطبش میلیونی باشد. در همین راستا همیشه تلویزیون را در اولویت خود قرار می‌دهم، ولی افسوس که آنجا نیز احوال خوشی ندارد.

بازیگر فیلم «زنگ‌ها» در انتهای سخنانش گفت: اصلی‌ترین ایراد فیلمنامه‌هایی که به من پیشنهاد می‌شود، شتابی است که در روند نگارش آنها وجود دارد و کاملاً مشخص است صرفاً متنی نوشته شده تا جلوی دوربین رود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top