هر ۵ ترانه اسکار امسال اجرا می شوند/ عقب‌نشینی از یک تصمیم

پس از آنکه در ابتدا اعلام شده بود تنها ۲ ترانه از پنج ترانه نامزد جایزه اسکار در مراسم جوایز اسکار امسال اجرا می شوند، آکادمی اسکار تصمیمش را عوض کرد

خبریجات - به گزارش صبا به نقل از ایندیپندنت، بعد از آنکه اعلام شده بود تنها ۲ ترانه از پنج ترانه نامزد جایزه اسکار در مراسم روز ۲۴ فوریه اجرا می شوند، آکادمی اسکار سرانجام اعلام کرد که هر پنج ترانه نامزد جایزه اسکار در شب مراسم اجرا می شوند.

 آکادمی اسکار پیش از این اعلام کرده بود که تنها ترانه «سطحی» با اجرای بردلی کوپر و لیدی گاگا در فیلم «ستاره ای متولد می شود» و ترانه «همه ستاره ها» با اجرای کندریک لامار و SZA در فیلم «پلنگ سیاه» در شب مراسم نود و یکمین دوره اسکار اجرا می شوند. تهیه کنندگان مراسم اسکار اعلام کرده بودند که با کوتاه شدن این مراسم مجالی برای اجرای دیگر ترانه ها نیست.

 با این حال ورایتی تایید کرده که آکادمی از اتخاذ این تصمیم صرف نظر کرده است و قرار است سه ترانه دیگر به نام های «من می‌جنگم» از فیلم مستند «آربی‌جی»،«جایی که چیزهای گمشده می‌روند» از فیلم «مری پاپینز بر می گردد» و «وقتی یک کابوی مهمیز خود را با بال‌ها تاخت می‌زند» از فیلم «تصنیف باستر اسکراگز» نیز در شب مراسم جوایز اسکار امسال اجرا شوند.

 بنابراین به سنت سال های گذشته هر پنج ترانه نامزد جایزه اسکار بهترین ترانه در شب مراسم اسکار به صورت زنده اجرا می شوند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top