نیکی مظفری:پدرم مهم‌ترین مشوق من در بازیگری است

 

بازیگر سریال «سلام آقای مدیر» گفت: پدرم همیشه به من انگیزه و اعتماد به‌ نفس داد و همیشه سعی بر این دارد که من را طوری هدایت کند که بتوانم خودم تصمیم نهایی را برای انتخاب کارهایم بگیرم و مهم‌ترین مشوق من در بازیگری بوده است

خبریجات-سرپوش هنری - نیکی مظفری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان با اشاره به حضور خود در سریال «سلام آقای مدیر» گفت: سریال «سلام آقای مدیر» که هر شب از شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی «منوچهر شاهسواری» و نویسندگی و کارگردانی «علیرضا توانا» در حال پخش است، دومین تجربه من به‌عنوان بازیگر در تلویزیون، پس از سریال «بچه‌های نسبتاً بد» به کارگردانی «سیروس مقدم» است که از شبکه یک پخش شد.

وی در همین راستا ادامه داد: در این مجموعه هرکدام از همکاران من در نقش های خودشان به بهترین نحو درخشیدند و همه حرفه‌ای بودند و همچنین در پروژه با کارگردان تعامل خوبی داشتیم، چراکه در مورد نقش با یکدیگر صحبت می‌کردیم و به نتایج خوبی می‌رسیدیم و در نهایت برای زندگی حرفه‌ای من حضور در این دو مجموعه تلویزیونی تجربه فراوانی را به همراه داشت و در کنار بازیگران بسیار خوب درس‌های زیادی آموختم.

مظفری پیرامون استقبال مخاطبان از آثار خوب تلویزیونی بیان کرد: بالطبع من معتقدم مردم از سریال های خوب، خوش‌ساخت و حرفه‌ای استقبال می‌کنند که «سلام آقای مدیر» نیز جزو همین دسته از آثار بود که با داستان‌ی متفاوت در حال پخش است و با اینکه ۱۲ قسمت از سریال پخش‌شده است و اوایل سریال معمولاً برای معرفی شخصیت‌ها و قصه‌گویی محسوب می شود اما با پیام‌هایی که از بینندگان سریال و صحبت‌هایی که با آن‌ها داشتم، خدا را شاکرم و بسیار خوشحالم که این سریال هم مورد استقبال مردم قرارگرفته است.

تنها فرزند مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون ابراز کرد: به نظر من زمانی که اثر هنری ساخته می‌شود باید از آن حمایت شود از سوی دیگر یک بازیگر و سایر عوامل زمانی احساس موفقیت می‌کنند که مجموعه مورد استقبال مخاطب قرار گرفته باشد به عبارتی خستگی از تن بایگر در می رود.

وی در خصوص همکاری با پدر خود بیان کرد: در گذشته به دلیل فعالیت در دفتر تهیه و تولید فیلم پدرم به فعالیت‌های دیگری غیر از بازیگری نیز مشغول بودم، اما سال‌هاست که دفتر فیلمسازی پدرم فعالیتی ندارد و اگر پدرم بخواهد کاری را انجام دهد ممکن است من هم در این حوزه‌ فعالیت کنم و در غیر این صورت بعید می‌دانم فعالیت دیگری را ادامه دهم تلاش دارم تمرکزم تنها بر رشته بازیگری باشد.

بازیگر سریال «سلام آقای مدیر» پیرامون اولویت‌های خود برای باری در نقش‌های متفاوت تصریح کرد: اولویت اصلی من در وهله اول فیلمنامه است و در مرحله‌های بعدی گروه کارگردانی و نویسنده برای روشن‌تر کردن نقش و تجزیه‌ و تحلیل شخصیت است.

مظفری درباره اینکه پدرش چه نقشی در علاقه وی به عرصه بازیگری داشته است، افزود: پدرم همیشه به من انگیزه و اعتماد به‌ نفس داد و همیشه سعی بر این دارد که من را طوری هدایت کند که بتوانم خودم تصمیم نهایی را برای انتخاب کارهایم بگیرم و همهترین مشوق من در بازیگری بوده است، اما همیشه مشورت وی برایم مهم بوده و به من کمک کرده تا با دید بازتری نقش‌هایی را که دوست داشتم انتخاب کنم و همیشه زمانی که کاری به من پیشنهادشده است با وی مشورت می‌کنم و پس از آن‌که تصمیم به ایفای نقش جدی شود، در مورد نقش با یکدیگر صحبت می‌کنیم و برای نزدیک شدن به نقش از پدرم راهنمایی می‌گیرم.

این بازیگر تلویزیون درباره وضعیت امروز سینمای ایران عنوان کرد: در این روز و روزگار استقبال مردم از سینما و تئاتر خیلی خوب و پررنگ است و کیفیت کارهایی که در این حوزه‌ها نیز ارائه می‌شود بسیار بالا رفته است، به دلیل اینکه آثار امروز سلیقه مخاطب را تأمین می‌کند و همه‌چیز باکیفیت بالا در حال انجام است و از استقبال مردم می‌توان این‌طور فهمید که این مسیر در حال پیشرفت است.

مظفری در همین راستا ادامه داد: ترجیح من این است که بازیگر خوبی باشم، خوب به این معنا که به لحاظ ویژگی‌هایی که یک بازیگر باید داشته باشد در هر سطحی از ایجاد نقش در هر کدام از این حوزه‌ها به‌درستی قدم بردارم و موفق شوم و کار قابل‌قبولی را ارائه دهم. من بازیگرم و دغدغه من هم بازیگری است اما قدم اولی که برداشتم از صحنه تئاتر بوده و در رزومه کاری من تجربه تئاتر بیشتر از کارهای تصویر بوده است اما در تمامی حوزه‌ها تلاش خود را خواهم کرد که مخاطب نقش‌هایم را دوست داشته باشد.

این بازیگر تئاتر تصریح کرد: به دلیل نوع زندگی‌ام با یک هنرمند مانند پدرم «مجید مظفری» ، علاقه به بازیگری و هنر سینما از بچگی در من به وجود آمد و اولین تجربه من مربوط به زمان کودکی و فیلم «بچه‌ها و قصه‌ها» که مربوط به حوزه کودک و نوجوان بود است. بازی درسریال «ضلع ششم» موجب شد در کنار پدرم به ایفای نقش بپردازم و بعدها برای آموزش و کسب تجربه بازیگری در خدمت استاد سمندریان بودم و کارم را از تئاتر شروع کردم و اولین کار تئاتر بنده نیز با «هادی مرزبان» بود که باعث افتخارم است.

بازیگر سریال «سلام آقای مدیر» اظهار کرد: پیشنهادهای مختلفی در حوزه سینما و تلویزیون دارم اما هنوز قراردادی منعقد نشده است و تا آخر سال تمام تلاشم را می‌کنم تا پرکارتر از بقیه سال‌ها باشم و به امید خدا حتماً یک اجرای تئاتر خواهم داشت و همچنین یک فیلم سینمایی خوب با متنی که سلیقه من باشد و بتوانم آن‌طور که دلم می‌خواهد در آن بازی کنم را خواهم داشت که به امید خدا گمان می‌کنم امسال این اتفاق بیفتد.

این بازیگر تلویزیون خاطرنشان کرد: امیدوارم که مردم سریال «سلام آقای مدیر» را تماشا کنند و دوست داشته باشند و نظراتشان را با ما در میان بگذارند و بد‌انند که ما در هر شرایطی تمام تلاشمان را می‌کنیم که اول‌ از همه مردم ما را بپذیرند و کار را دوست داشته باشند.

آخرین تغییر در 08 مرداد 1398 ساعت: 8:31 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top