مصاحبه اختصاصی با سایه قلی پور هنرمند و شاعر

مصاحبه اختصاصی با سایه قلی پور هنرمند و شاعر

سلام و عرض ادب خدمت شما و مخاطبان محترم

به گزارش پایگاه خبری خبریجات : سایه قلی پور هستم متولد اسفند 1364 در تهران و مجرد . دستیار تهیه و کارگردان و جسارتی نمیکنم به شعرای محترم که بگم من شاعرم ولی همیشه از سنین پایین تر شعر بسیار در روحیه من تاثیرگزار بود و بسیار علاقه مند بودم و اشعاری در سبک بچگی خودم میگفتم و حالا به اون اشعاره کودکانه میخندم.

اولین جرقه ای که در من زده شد و باعث شد شعر بنویسم حادثه زلزله بم بود که منو به گریه انداخت و همون روز شعری درباره زلزله بم نوشتم که البته عرض کردم چون اولین شعرم بود و سبک و حال و هوای نوجوانی مو داشت .

از سر ذوق برای همه میخواندم اون روز برای پدربزرگم (پدره مادرم) خواندم و ایشون خیلی منو تشویق کردن و با زبان خودشون گفتن آفرین آقاااجون حتما ادامه بده .....برای دل خودم مینوشتم و مینوشتم ..... دست روزگار مشکلاتی برام رقم زد که از فضای شعر فاصله گرفتم و مدتی در فضای فیلم و تاتر کار کردم .

تا چندی پیش با جناب آقای علی شاملو که سردبیر و خبرنگار هستن آشنا شدم و ایشون خیلی منو ترغیب کردن که اشعارمو با صدای خودم منتشر کنم و ادب حکم میکنه به پاس محبت های ایشون و همچنین آقایان پویا پورمعانی تهیه کننده و علی پارسا که مشوقان خوبی برایم هستن تشکر کنم . و همچنین از لطف و راهنمایی های جناب آقای مازیار خویشوند عزیز که خیلی برادرانه و دلسوزانه پیگیر اشعارم بودند و در کنارم هستن بسیار قدر دان و سپاسگزارم .

همیشه عشق باشد و سلامتی .
[۱/۱۳،‏ ۱۷:۲۵https://sefaratkhabar.ir/wp-content/uploads/2022/01/20b19b69-c58d-4a58-9ad7-338be0d98c12.jpg">

گزارش از مازیارخویشوند

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top