مجری‌ها و زمان پخش برنامه‌های تحویل سال 98

همزمان با ساعات پایانی سال ۹۷ و نخستین ساعات آغاز سال جدید، ویژه‌برنامه‌های تحویل سال در شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، هفت، افق و جام‌جم نیز با حضور مهمانان مختلف راهی آنتن می‌شود

خبریجات-به گزارش افکارنیوز، ترکیب مجری‌هایی که اجرای ویژه‌برنامه‌های نوروزی سال ۹۸ را بر عهده گرفته‌اند، چندان تفاوتی با سال گذشته ندارد و امسال نیز علی ضیا در شبکه یک، ژیلا صادقی در شبکه دو و احسان علیخانی در شبکه سه سیما اجرای ویژه‌برنامه‌های تلویزیونی را بر عهده گرفته‌اند.

در این میان با وجود تاکید معاون سیما بر اجرای ویژه‌برنامه‌های تلویزیونی در مناسبت‌های اصلی توسط مجریان تلویزیونی، امسال حمید گودرزی که بیشتر به عنوان بازیگر شناخته می‌شود، اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه هفت سیما را برعهده گرفته است.

همچنین معاون سیما در نشست خبری اخیر خود با اهالی رسانه اظهار کرده بود که همه شبکه‌ها برنامه سال تحویل ندارند بلکه هر شبکه‌ای جنس برنامه خود را دارد که به نوعی زورآزمایی با برنامه‌های ماهواره‌ای در نوروز محسوب می‌شود.

علی ضیا در ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه یک

علی ضیا از امشب اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را آغاز می‌کند و به مدت پنج شب میزبان چهره‌ها است.


بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان، چهره‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، خانواده شهدا و البته ۱۱ چهره مردمی که طی طرح انتخاب چهره برتر سال، در برنامه «فرمول یک» معرفی شدند و بنا است یکی از آنها به عنوان تاثیرگذارترین فرد از نگاه مردم برگزیده شود نیز همراه با خانواده‌هایشان به برنامه می آیند.

از شنبه ۲۵ اسفند تا چهارشنبه ۲۹ اسفند پخش این برنامه ادامه دارد و ساعت پخش برنامه از امشب تا سه شنبه حوالی ساعت ۲۲:۱۵ خواهد بود.

چهارشنبه نیز برنامه در دو بخش، روی آنتن می‌رود و بار اول از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه یک خواهد بود و بار دیگر نیز از ساعت ۲۳ تا دقایقی پس از تحویل سال پخش خواهد شد.

«پل فرودین»؛ ویژه‌برنامه شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی

«پل فروردین» عنوان ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی و احسان ارغوانی و کاری از گروه اجتماعی فرهنگی است.

این برنامه سه‌شنبه (۲۸ اسفند ماه) از ساعت ۲۳:۳۰ و چهارشنبه (۲۹ اسفند ماه) از ساعت ۱۹ تا ۳ از شبکه دو سیما راهی آنتن می‌شود.

همچنین برنامه «پل فروردین» به صورت یک برنامه شبانگاهی از چهارشنبه (۲۲ اسفند ماه) تا دوشنبه (۲۷ اسفند ماه) ساعت ۲۳:۳۰ و از پنجشنبه (اول فرودین) تا جمعه (۱۶ فروردین) ساعت ۲۳ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو قرار دارد.

این مستند ترکیبی در هر قسمت با یک چهره مطرح فرهنگی، هنری و ورزشی همراه می‌شود و با او به یکی از روستاهای ایران سفر می‌کند. سپس مهمان در برنامه حاضر می‌شود و درباره این مستند، روستاها و جاذبه‌های گردشگری ایران سخن می‌گوید.

ویژه‌برنامه سال تحویل شبکه سه با احسان علیخانی

همچنین ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه سیما با اجرای احسان علیخانی در روزهای سه‌شنبه (۲۸ اسفند ماه) و چهارشنبه (۲۹ اسفند ماه) راهی آنتن می‌شود.

این ویژه‌برنامه قرار است با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری و همچنین نخبگان جوان کشور پخش شود.

تحویل سال شبکه پنج با «بهار جان»

«بهار جان» عنوان ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی محمد قنبری است که به استقبال نوروز ۹۸ می‌رود.

این ویژه‌برنامه با دو مجری از روز دوشنبه (۲۷ اسفند ماه) به مدت ۳ شب روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

دعوت از چهره‌ها و شخصیت‌ها فرهنگی و هنری، اجرای کنسرت زنده، گزارش سفرنامه مشهد مقدس، نجف و ارتباط زنده و مستقیم با کربلا معلی از اصلی‌ترین بخش‌های این ویژه‌برنامه عنوان شده است.

«نوبهار» در شبکه هفت سیما با اجرای حمید گودرزی

گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه هفت سیما به تهیه‌کنندگی محمدحسین رضوی ویژه‌برنامه «نوبهار» را از دوشنبه (۲۷ اسفند ماه) تا تاریخ ۲ فروردین ماه راهی آنتن می‌کند.

در این ویژه‌برنامه که با اجرای حمید گودرزی پخش می‌شود از چهره‌های مختلفی در عرصه‌های هنری، ورزش، موسیقی و… دعوت شده است.

همچنین ویژه‌برنامه تحویل سال نو شبکه قرآن از حرم مطهر امام رضا (ع) به صورت ترکیبی در ۳۰۰ دقیقه پخش می‌شود.

شبکه‌های افق و جام جم نیز با ویژه برنامه‌هایی به استقبال سال نو می‌روند. شبکه چهار سیما هم تاکنون ویژه‌برنامه تحویل سال خود را معرفی نکرده است.

آخرین تغییر در 25 اسفند 1397 ساعت: 8:18 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top