لیگ سراسری هنرمندان در رشته فوتبال از سال آینده به مرحله اجرا در می آید.

هنرمندان هم صاحب لیگ فوتبال و فوتسال می شوند

به گزارش سردبیر خبریجات بخش خبری هنرمندان مازیارخویشوند -یکی از مسوولان شورای سیاستگذاری باشگاه هنرمندان با اعلام این خبر گفت: سال آینده مسابقات فوتسال صنوف هنری شامل رشته های مختلف هنری از جمله موسیقی دانان، نقاشان، بازیگران و هنرهای هفت گانه در بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.
همچنین در روز هجدهم بهمن ماه سال جاری به مناسبت فرارسیدن زنده یاد مجید سبزی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و سرمربی اسبق تیم هنرمندان یک بازی بزرگ و انسان دوستانه و سمبلیک بین جمعی از ستارگان هنر و فوتبال برگزار خواهد شد که به حتم مورد استقبال و توجه جامعه هنر و ورزش قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه لیگ فوتبال هنرمندان ایران با شرکت هنرمندان ایران از شهرهای مختلف انجام می شود.
شورای سیاست گذاری باشگاه ورزشی هنرمندان همچنین از برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتبال هفت نفره هنرمندان جهان در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و همچنین یاد آور شد که برگزاری نخستین دوره لیگ فوتسال بانوان نیز در دستور کار این باشگاه قرار دارد به این ترتیب باشگاه هنرمندان سال آینده مملو از خبرهای خوب و اقدامات زیبای انسان دوستانه در سایه هنر و ورزش برگزار خواهد کرد.

لازم به ذکر است تیم ملی فوتبال هنرمندان کشورمان سابقه دو مقام قهرمانی در مسابقات قهرمانی هنرمندان جهان دارد.

آخرین تغییر در 15 آذر 1399 ساعت: 8:59 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top