فیلم فرشته آبی به کارگردانی سید محسن اورنگ

«فرشته آبی» در مرحله انتخاب بازیگر

خبریجات-فیلم «فرشته آبی» که چندی پیش پروانه ساخت آن صادر شد در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد  «فرشته آبی» نوشته لیلا منصوری است که با کارگردانی محسن اورنگ ساخته می شود. هوشنگ نوراللهی نیز تهیه کننده آن است.

مذاکره با چند بازیگر برای بازی در این فیلم سینمایی صورت گرفته و توافقاتی نیز حاصل شده است که پس از بستن قرار داد نام آنان اعلام می شود.

سید محسن اورنگ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز با تجربه سینما و تلویزیون است که در بیش از 50 فیلم و سریال حضور داشته.حمید جبلی ، رضا ژیان، رفیع پیتز ، علیرضا رییسیان ، سامان مقدم ، اصغر هاشمی ، عباس رافعی و....... از کارگردانانی هستند که وی با آنان همکاری کرده است .

او همچنین کارگردان و تهیه کننده فیلم بلند «پیشنهاد بیشرمانه به نقاش مرده» نیز بوده است. همچنین تهیه کننده، مجری طرح و مدیر تولید چند فیلم بلند نیز بوده است.

 سید محسن اورنگ متولد سال 1346 در شهر شیراز و فارغ ­التحصیل رشته­ ی عکاسی و فیلمبرداری از دانشگاه سوره است.

سید محسن اورنگ با تجربه­ ی بیش از 25 سال فعالیت حرفه ­ای در سینما و تلویزیون ، از سال 1373 به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه ­ریز مشغول به کار شد و طی سال­ های اخیر در مقام مشاور کارگردان ، کارگردان ، مدیر تولید ، تهیه کننده و مجری طرح در بیش از 90 فیلم داستانی بلند ، فیلم سینمایی و سریال فعالیت نمود.

او در مقام دستیار کارگردان و برنامه­ ریز افتخار همکاری با کارگردانانی چون حمید جبلی ، رضا ژیان، رفیع پیتز ، علیرضا رییسیان ، سامان مقدم ، اصغر هاشمی ، عباس رافعی و ... را داشت.

او در فیلم­­ های سینمایی اخراجی­ های (1) ، صنم ، تیک ، همسر دلخواه من ، فراری ، آنچه مردها در باره زنان نمی ­دانند و سریال­های تلویزیونی ستایش (1) ، تا صبح ، پریدخت و ... به عنوان دستیار کارگردان و برنامه­ ریز حضور داشته است.

از آخرین فعالیت­ های سید محسن اورنگ می ­توان ، کارگردانی و تهیه­ کنندگی فیلم مرز عشق و فیلم داستانی بلند پیشنهاد بی ­شرمانه به نقاش مرده به نویسندگی سید رضا اورنگ و با بازی درخشان حامد بهداد و لیلا منصوری را نام برد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top