فیلمی که دیدنش اختلاس‌گران را شرمنده می‌کند

بازیگر فیلم «تنگه ابوقریب» گفت: «روزهای عجیبی است و همه ما حالمان خوب نیست و همین که در این حال و روز آدم‌هایی مثل شما برای دیدن فیلم به سینما می‌آیید تا عشق‌تان را با ما قسمت کنید جای بسی شکرگزاری دارد.»

حمیدرضا آذرنگ که شامگاه 19 مرداد در پردیس سینمایی کورش صحبت می‌کرد، گفت: فکر کردم در این فرصت کوتاه بد نیست به چند نکته اشاره کنم و آن هم این است که من حمید رضا اذرنگ فارغ از هر وابستگی، تا الان سرم را جلوی کسی خم نکردم. به هیچ کجای سیاست و بازی‌های سیاسی متصل نبودم و باید بگویم موسسه سینمایی اوج را نمی‌شناختم و با سعید ملکان قرار داد بستم که سال‌های سال سینما وام‌دار زحمات او است و به جرات قسم می‌خورم که اگر سعید ملکان سر این کار نبود، فیلم به نتیجه نمی‌رسید.
آذرنگ با بیان اینکه این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببینید تصریح کرد: یک عشقی بود که سعید ملکان و بهرام توکلی با ما در میان گذاشتند، تمام وجودشان را گذاشتند که بتوانیم چهار کلام رو در رو با مردم صحبت کنیم. امیدوارم تمام کسانی که این روزها باعث حال بد ما شدند، کسانی که ژن‌های خوب هستند اختلاس گرانی که دستشان درجیب ما است و پُزشان مال خودشان است بیایند و با دیدن این فیلم شرمنده شوند، گرچه شرمندگی به قیافه آنها نمی‌آید و در نهایت امیدوارم از فیلم لذت ببرید.»

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top