عملکرد جوانان آینده نگر طهران مطلوب بوده است

مدیر موسسه جوانان آینده نگر طهران عملکرد این مجموعه را از ابتدای تشکیل ، تاکنون مطلوب ارزیابی کرد

 خبریجات - به گزارش روابط عمومی موسسه جوانان آینده نگر طهران، حسین شیرازی مقدم (مدیر موسسه جوانان آینده نگر طهران) بیان داشت : به لطف خدا و کمک اعضای موسسه ، از ابتدای تشکیل این مجموعه در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان اقدامات مطلوبی صورت پذیرفته است.

وی افزود: از زمانی که کشور درگیر ویروس منحوس کرونا گردیده است : اعضای جوانان آینده نگر طهران با تشکیل قرارگاه جهادی شهید علی اکبر رنجبر با فعالیت های روزانه ی جهادی در کنار مردم بودند و به کمک رسانی در شرایط کرونایی پرداختند.

مدیر جوانان آینده نگر طهران در ادامه گفت: از ابتدای تشکیل این سمن مردم نهاد با تشکیل چارت تشکیلاتی و استفاده از ایده های جوانان ، تلاش شد با برگزاری کارگاه های آموزشی نیز بر توانمندی اعضا افزوده و اقدامات سازنده و مثبتی در راستای معرفی جوانان به جامعه انجام گردد.

حسین شیرازی مقدم عنوان داشت: با تلاش جمعی اعضای جوانان آینده نگر طهران بنا داریم این رویه ی مثبت را روز به روز در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و آموزش جوانان به کار گیری نماییم.

مدیر جوانان آینده نگر طهران در پایان ضمن تشکر از زحمات اعضای این سمن ، یکی از اهداف مهم موسسه را رشد و شکوفایی جوانان دانست و گفت تلاش خواهیم کرد با کمک سایر اعضا و علاقه مندان برنامه های خوبی را به مرحله ی اجرا در آورد

مصاحبه مازیارخویشوند

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top