شیرین کاری کودکانه شبکه فاخر صداوسیما!

این عمل بچه گانه کار را از شک و یقین گذرانده و آدمی مانده است بر این نادانی و بی سوادی بخندد یا بگرید؟

خبریجات -ملانصرالدین:عکس و مطلبی امروز مدام دست به دست شد و گوشی به گوشی چرخید درباره شیرین کاری مجدد تلویزیون،آن هم توسط شبکه فاخر آن!گویا در برنامه «نغمه ها»ی شبکه چهار،در یک عکس قدیمی، رهی معیری را به جای الهه خواننده معروف پیش از انقلاب با فتوشاپ به بینندگان قالب کرده‌اند تا در کنار داریوش رفیعی قرار بگیرد!

حقیر این برنامه را ندیده ام،اما از انتشار بیشمار این عکس مشخص است که این کار زشت و کودکانه متاسفانه انجام شده و حقیقت دارد!پیش از این نیز به سواد ، کم دانشی و کودک اندیشی برخی از مدیران تلویزیون شک داشته و داریم،اما این عمل بچه گانه کار را از شک و یقین گذرانده و آدمی مانده است بر این نادانی و بی سوادی بخندد یا بگرید؟!

واقعا فردی که چنین تصمیم بچه گانه ای گرفته،مردم را چه فرض کرده است،آن هم مخاطبان این برنامه که بسیاری از هنرمندان موسیقی و خبرنگاران حرفه ای این عرصه بیننده آن هستند؟! باید فردی که چنین عمل کودکانه و زشتی را انجام داده و کسی که به او دستور داده را به همه معرفی کنند تا همگان بدانند در تلویزیون چه نابغه هایی داریم که می توانند دست تمام نوابغ عالم را بی بند و دستبند از پشت ببندند!

این عکس فتوشاپ شده که تا الان در تمام دنیا منتشر شده و همه این دسته گل جدید صداوسیما را دیده و کلی خندیده اند،آن قدر ناشیانه صورت گرفته که به احتمال بسیار زیاد توسط نوزاد تهیه کننده یا مدیر گروه مربوطه انجام شده است!

هرچقدر سطح فکر خود را پایین می آوریم،باز به هیچ وجه نمی توانیم بپذیریم در جهان فردی وجود داشته باشد که بتواند چنین شیرین کاری را انجام داده و آن را جهانی کند!
پیش از این هم از این دست شیرین کاری ها در صداوسیما مشاهده شده و مایه خنده کل جهان شده بود،مانند بریدن پستان های ماده گرگ بیچاره در آرم باشگاه رم ایتالیا،اما این دستکاری در یک عکس شناخته شده و با حضور افراد سرشناس در این تصویر، واقعا آخر شیرین کاری بوده،هست و خواهد بود.وقتی شبکه فاخری که صداوسیما به داشتن آن و مدیرانش افتخار می کند،چنین شیرین کاری های کودکانه ای از آنها سر می زند،وای به حال شبکه های دیگر!

خدایا خودت سطح عقل ما را به پایین ترین حد ممکن تنزل بده تا شیرین کاری های صورت گرفته و صورت نگرفته در تلویزیون ایران را درک و فهم کنیم،چون اگر چنین درکی به ما ندهی تا آخر عمر قدرت درک چنین رفتارها و کردارهایی را پیدا نخواهیم کرد!

سیدرضااورنگ

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top