سکوت وزارت ارشاد،سازمان سینمایی و خانه سینما از هر فریادی بلندتر بود!

شاید در گذشته کورسوی امیدی بود تا وزارت ارشاد،سازمان سینمایی و خانه سینما به حال سینما و سینماگران فکری بکنند،اما آن کورسو نیز دیگر به خاموشی کامل گراییده است.

خبریجات:سکوت وزارت ارشاد،سازمان سینمایی و خانه سینما در قبال حرکت زشت عده ای منفعت طلب و تلاش آنان برای رهایی یک جانی اقتصادی از زندان،ابتدا آزار دهنده بود،اما اکنون نه تنها آزاردهنده نیست،بلکه بسیار هم کارساز است،زیرا این سکوت بلندترین فریادی بود که نشان دهد این سه نهاد مهم کشور به جای ایستادن در کنار مردم و هنرمندان واقعی و شریف ایران،در کنار مفسدان اقتصادی و حامیان آنها ایستاده اند و خواهند ایستاد!

خدا را صدهزار مرتبه شکر که این سه نهاد در برابر آن حرکت زشت موضع نگرفتند،اگر موضع می گرفتند این حقیقت شاید هرگز آشکار نمی شده که مفسدان اقتصادی پول های کثیف خود را از چه راهی و توسط چه کسانی وارد سینما کرده و آن را به خبائث آلوده اند!

حال که حقیقت در آینه واقعیت خودنمایی کرد،تکلیف همه هنرمندان و سینماگران در قبال وزارت ارشاد،سازمان سینمایی و خانه سینما روشن است.آنان دیگر شکی ندارند که این سه نهاد پا روی عدالت گذاشته و به جای حمایت از هنر،مبلغ بی هنری هستند.

این سکوت رسوا کننده مشخص کرد،همان گونه که تلویزیون به اشغال اسپانسرها درآمده، وزارت ارشاد،سازمان سینمایی و خانه سینما نیز در تسخیر صاحبان پول های کثیف و عوامل شان قرار دارند.امروز مشخص شد فریاد مظلومیت خواهی هنرمندان و سینماگران چرا توسط متولیان این سه نهاد شنیده نشده و نمی شود!اغنیا و ازمابهتران سایه سنگین خود را روی این سه نهاد سنگین تر کرده و گسترش داده اند.

سینماگران باید خودشان آستین ها را بالا زده و دست به کار شوند تا سینمای ایران با تنفس مصنوعی غیرت و تلاش شان همچنان نگه داشته و اوضاع شغلی و معیشتی خودشان را نیز بهبود بخشند،زیرا با وجود جولان مفسدان اقتصادی و حامیان شان ،محال است این سه نهاد دولتی ،حتی به مخیله شان هم خطور کند که باید به سینما و سینما گران کمک کرد!

هنرمندان واقعی ایران،آب پاکی روی دست تان ریخته شد،اگر دوباره امید واهی ببندید، وضعیت تان به مراتب از این بدتر خواهد شد!

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 01 ارديبهشت 1399 ساعت: 2:41 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top