ساخت سریال های سفارشی صداوسیما توسط نیروهای سفارشی!

فیلمنامه ای با نام موقت «ساعت ۱۲ ظهر» با کارگردانی ده نمکی و تهیه کنندگی محمد خزاعی ساخته خواهد شد و قرار است به مسائل و مصائب یک مقام مسوول در کشور بپردازد. این مینی سریال که در درجه الف ویژه ساخته خواهد شد فضایی استراتژیک و سیاسی دارد و تاکنون با ده نمکی برای ساخت آن رایزنی هایی انجام شده است.

خبریجات-مراعات ما و حال مردم را بکنید لطفا!دل مان آشوب شد و می شود از دیدن این فیلم های بسیار ضعیف و کاملا سفارشی امنیتی-سیاسی!صداوسیما و سینمای ایران توانایی ساخت چنین فیلم هایی نداشته و نخواهند داشت،فقط پول بیت المال مردم هدر رفته و در جیب این و آن انباشته شده و می شود!این گونه فیلم ها و سریال ها که بارها ساخته و نمایش داده شده،چه تاثیری روی مردم داشته و دارد؟جمع انبوهی که اصلا نیم نگاهی نیز به آنها نکرده و اقلیتی هم که مجبور هستند آنها را ببینند یا در آغاز و میانه فیلم گیرنده را با عصبانیت خاموش کرده یا در انتها می گویند:همه مان را سر کار گذاشته اند!

صداوسیما کی می خواهد از ریخت و پاش بیت المال مردم دست برداشته و به جای تولید آثار ضعیف و سخیف سفارشی و بدون تماشاگر،سریال های بهتری درباره فرهنگ مملکت ساخته و روح مردم را نوازش دهد؟

سریال با نام موقت «ساعت ۱۲ ظهر» از هم اکنون که در مرحله مذاکره قرار دارد نیز مشخص است که در درجه بندی واقعی،درجه «ج» هم به آن تعلق نمی گیرد،چطور شده که قرار است با درجه «الف ویژه» تولید شود؟!

مطمئنا فقط برای کسب بودجه بیشتر و درآمد افزون تر برای جمع محدود ازمابهتران!

کارگردانی که برای این کار انتخاب شده،کارنامه کاری اش نشان دهنده این است که توانایی ساخت چنین سریالی را نداشته و نخواهد داشت،خودش نیز بهتر از هرکسی این موضوع را می داند،چون نه استعداد نویسندگی دارد و نه با مدیریت کارگردانی آشناست!

تهیه کنند احتمالی «ساعت ۱۲ ظهر» نیز که اظهرمن الشمس است و همه می دانند مدام زیر علم های مختلف سینه زده و می زند!وی همواره در مسیر باد نشسته تا باد او را به راه دلخواه هدایت کند!کدام کار درخشانی از او دیده شده که شایسته دریافت چنین هدیه ای باشد؟ چرا تهیه کنندگی بسیاری از فیلم ها و سریال هایی که با هزینه نهادهای دولتی ساخته می شوند باید به چنین شخصی داده شود؟!این همه تهیه کننده کاربلد در این مملکت وجود دارد،چرا فقط به او کارهای سفارشی را سفارش می دهند؟!

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 27 فروردين 1399 ساعت: 10:05 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top