زمان پخش سریال «پس از آزادی» مشخص شد

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی« پس از آزادی» از پایان تصویربرداری این پروژه تا آخر بهمن خبر داد.

خبریجات -سرپوش هنری - سعید سعدی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی« پس از آزادی» که برای پخش از شبکه یک سیما در حال تولید است، درباره مراحل آماده سازی این پروژه به باشگاه خبرنگاران ، گفت:تقریباً ۹۵ درصد کار تصویربرداری پیش رفته و ۵ درصد باقی مانده که تا آخر ماه جاری تمام می شود و وارد مراحل مونتاژ، صداگذاری و ... می شویم.

او ادامه داد:اکنون در منزل فروغ هستیم؛ ۳ لوکیشن دیگر هم برای کار تعبیه شده که همه در تهران هستند و در پایان یک سفر به مشهد خواهیم داشت.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره‌ی پیش بینی خود از زمان پخش این مجموعه تلویزیونی بیان کرد :به احتمال زیاد مجموعه تلویزیونی« پس از آزادی» پس از ماه مبارک رمضان طبق تصمیم شبکه پخش خواهد شد.

سعدی متذکر شد :با توجه به همکاری و همدلی که کل بچه ها با پروژه داشتند، هیچ گونه توقفی در کار پیش نیامد و عوامل، با کمبود ها و کاستی ها ساختند تا کار طبق زمان بندی تمام شود و به نظرم اثر ماندگاری خواهد بود.

گفتنی است مجموعه تلویزیونی« پس از آزادی» به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر برای پخش از شبکه یک سیما آماده می شود.

خسرو شهراز، رضا داوودنژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، رویا جاویدنیا، رامین سیار دشتی از بازیگران اصلی آن هستند.

آخرین تغییر در 07 بهمن 1398 ساعت: 9:35 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top