حال نامساعد کارگردان نام آشنای سینمای ایران

پدر در "آی‌سی‌یو" بستری است و به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس در آن بخش امکان ملاقات طولانی مدت وجود ندارد و ما اجازه داریم روزی ده دقیقه به وی سر بزنیم. هوشیاری و وضعیت عمومی پدر در حال حاضر مناسب است و من در زمان ملاقات با وی صحبت کرده‌ام.

به گزارش افکارنیوز، نوید دری فرزند "ضیاالدین دُری" کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران درباره آخرین وضعیت درمانی پدرش گفت: پدر از یک هفته پیش برای ادامه روند درمان به شیراز منتقل شده است. وی طی این مدت در بخش آی سی یو بیمارستان ابوعلی سینا شهر شیراز بستری بوده و تحت مراقبت های نهایی برای پیوند کبد است.

وی در همین راستا افزود: بر اساس تشخیص پزشکان و نتایج آزمایشات پیوند کبد پدر قطعی است و باید هرچه سریعتر انجام شود. دلیل این سرعت آن است که این پیوند باید پیش از آنکه مشکل کبد به بخش‌های دیگر همچون قلب، کلیه و ریه سرایت کند انجام شود.

فرزند "ضیاالدین دُری" درباره زمان احتمالی انجام پیوند کبد ضیاءالدین دری تصریح کرد: هم‌اکنون پدر برای پیوند کبد در اولویت اول قرار گرفته‌ تا پیش از آنکه مشکل کبد حاد نشده این عمل انجام شود.

دری با تاکید بر فاکتورهای خاص برای پیدا کردن کبد مناسب برای پیوند اظهار کرد: هنوز زمان خاصی برای پیوند کبد مشخص نشده است. ممکن است تا یک ساعت دیگر این عمل انجام شود و ممکن است یک هفته دیگر به طول بینجامد. در هر صورت در ابتدا باید کبدی مناسب با گروه خونی پیدا شود. از سویی دیگر اندازه کبد و ابعاد آن نسبت به کبد پدر نیز برای تایید نهایی عمل پیوند حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: پدر در "آی‌سی‌یو" بستری است و به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس در آن بخش امکان ملاقات طولانی مدت وجود ندارد و ما اجازه داریم روزی ده دقیقه به وی سر بزنیم. هوشیاری و وضعیت عمومی پدر در حال حاضر مناسب است و من در زمان ملاقات با وی صحبت کرده‌ام.

فرزند کارگردان سریال "کیف انگلیسی" با تشکر از تمام افرادی که تاکنون ضیاءالدبن دری را تنها نگذاشته‌اند خاطرنشان کرد: از همین جایگاه از تمام مسئولین فرهنگی و دوستان و سینماگران بابت پیگیری وضعیت پدر تشکر می‌کنم. از تمام مردم ایران می‌خواهم که برای پدرم دعا کنند تا هرچه سریعتر عمل پیوند کبد با موفقیت انجام شود و وی به عرصه سینما باز گردد.

آخرین تغییر در 31 تیر 1397 ساعت: 8:19 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top