حاتم بخشی شهردار عشق فیلم از سفره مردم به نورچشمی های سینما!

شنیده ایم شهردار محترم تهران که عشق فیلم هم دارد،در اقدامی خداپسندانه بسته های گرانقیمتی را تهیه و به برخی از سینماگران نورچشمی و متمول اهدا کرده تا در این ایام کرونایی،خدای نکرده بی گوشت و مرغ نمانند،خدا قبول کند!

خبریجات -این حاتم بخشی از جیب مبارک شهردار با وقار تهران صورت نگرفته،بلکه همه آنها از سفره مردم ندار برداشته و از شکم آنان زده شده تا چنین بسته های سنگین و رنگینی تهیه و به نیازمندان متمول سینما داده شود!

نمی دانیم در اوضاع و احوالی که مردم ایران و تهران در گرفتاری، بیماری و نداری دست و پا می زنند،شهردار تهران از پول خود آنان برای شان لقمه نانی بی خورش تهیه و اهدا کرده است یا خیر؟ ما که چیزی ندیدیم و نشنیدیم،امیدواریم دیگران دیده و شنیده باشند.

شنیده ایم در این بسته های ارسالی که کالاهای مختلفی در آن به زور گنجانده شده بود، ماده غذایی کمیاب و گران،اما مغذی گوشت نیز به وفور خودنمایی می کرده،همان چیزی که بسیاری به دنبالش هستند،اما گیرشان نیامده و نمی آید!

نمی دانیم شهردار سینمادوست تهران می داند یا نمی داند که بسیاری از مردم ایران و تهران که برخی از سینماگران هم جزو آنان هستند، ماه ها و سال هاست،نه تنها مزه گوشت را نچشیده اند،بلکه جمال آن هم به چشم شان نیامده و نمی آید؟ خانواده های کارگران و کارمندان جزء شهرداری نیز حسرت به دل خوردن تکه ای گوشت بودند و هستند.

بسیاری از سینماگران و عوامل مختلف سینما مدت هاست در بیکاری به سر برده و حتی قدرت خرید لقمه ای نان را نیز ندارند،آیا از این بسته ها برای آنان نیز ارسال شده تا تجدید قوا کنند برای مبارزه با کرونا؟!

از نظر ایشان اولویت اهدای بسته غذایی و بهداشتی با کسانی است که در خانه های بزرگ و کاخ مانند خویش،مدام گوشت و مرغ می خورند یا افرادی که آه در بساط ندارند تا با ناله سودا کنند؟!

این را هم دقیق نمی دانیم که اعضای محترم شهر تهران نیز با شهردار محترم هم عقیده هستند یا خیر،البته چون مانند همیشه ناظری بی منظور هستند و گرفتاری مردم برای شان مهم نیست،با شهردار متمول تهران هم عقیده باشند،اگر نبودند حتما وی را بابت این حاتم بخشی که از سفره مردم برداشته شده بازخواست کرده و سوال پیچ می کردند!
از گرسنگی و بیماری کرونا مردیم،اما هنوز نفهمیده ایم، چرا شوراهای شهر و روستا هرگز کنار مردم شریف و فقیر قرار نگرفته و مدام با متمولان عکس سلفی می گیرند؟!
امیدواریم این موضوع شایعه ای بیش نباشد و حق مردم به ناحق به ازمابهتران داده نشده باشد.منتظریم شهردار محترم سینماگر،این شایعه را با قاطعیت تکذیب کند،البته نه تکذیبی که بوی تایید بدهد!

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 25 فروردين 1399 ساعت: 8:18 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top