جناب پیروز حناچی،شهردار محترم تهران،از خدا بترس!

شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران:اعضای محترم کانون کارگردانان سینمای ایران خوشحالیم که به اطلاع برسانیم با پی گیری های شورای مرکزی کانون توانستیم هدیه ای به همان مبلغ پانصدهزار تومان و به صورت بن شهروند برای همه اعضای کانون کارگردانان تهیه کنیم که اهدایی شهرداری تهران به کانون کارگردانان سینمای ایران است.

خبریجات:مخالف کمک به سینماگران گرفتار نبوده و نیستیم،اما وقتی بسیاری از اهالی سینما از نداری و بیماری با مرگ پنجه در پنجه انداخته اند،آیا سزاوار است شهرداری تهران به جای کمک به گرفتاران،متمولان سینما را با هدایایی که از شکم مردم فقیر زده شده مورد نوازش قرار دهد؟!

شهردار متمول تهران،مطمئنا درد مردم را درک نکرده و نخواهد کرد،زیرا نمی داند گرسنگی چیست و با دست خالی با بیماری جنگیدن یعنی چه!کاش شهرداری داشتیم که دلش برای مردم می تپید و دردشان را درد خود می پنداشت،حیف نداریم و نخواهیم داشت.

جناب شهردار،عجیب است که شما چشم فقیر بین نداشته و تنها با یک چشم به اغنیا نگریسته و تمام خدمات را به آنان ارائه می دهید!

کانون کارگردانان،تهیه کنندگان و سینماداران از صنوف مهم و غنی خانه سینما محسوب می شوند.نمی گوییم که وضع اکثر آنان خوب است،در بین شان کسانی پیدا می شوند که صورت شان را با سیلی سرخ می کنند،اما اغلب آنان از تمکن مالی خوبی برخوردارند.

آقای شهردار،برخی از کارگردانانی که در کاخ های شمالی و مرکزی تهران جا خوش کرده و روزگار را در این ایام کرونایی به خوشی می گذرانند،آیا مستحق دریافت بن پانصد هزار تومانی هستند؟!

از نگاه شما مردم و برخی از سینماگرانی که نه تنها توان خرید ماسک و دستکش را ندارند،بلکه حتی پول ابتیاع نانی در جیب تنگ شان موجود نیست، باید سرشان را بگذارند بر زمین و جان بکنند؟!آنان حق دریافت بن اهدایی را ندارند،اما آنانی که از خوردن زیاد مدام غذای اضافی را استفراغ می کنند،محق هستند؟!

جناب حناچی،خداوند رحمان و رحیم است،اما در وجود شما بی رحمی خاصی وجود دارد که بسیار خطرناک است!اگر به خدا و دست انتقام گیرش اعتقاد دارید،بترسید از روز جزا و حاضر شدن در دادگاه عدل الهی.

واقعا مانده ایم که این شورای شهر تهران است که شهردار را تمشیت می کند یا شهردار تهران است که برای این شورا تعیین تکلیف می کند؟!

میلیاردها از بیت المال مردم را پیروز حناچی به دلخواه بذل و بخشش کرده،اما شورای شهر تهران مانند ناظری بی منظور ساکت نشسته و مهر سکوت بر لب زده است!چرا شهردار را بازخواست نمی کنید برای این حاتم بخشی ها از جیب مردم؟

رییس محترم شورای شهر تهران،شما به خاطر نزدن ماسک بر صورت از همسرتان می ترسید،اما بابت حیف و میل شدن امانت مردم توسط شهرداری تهران از خدا نمی ترسید؟!

بی شک آه مردم فقیر دامن کسانی را خواهد گرفت که حق آنان را گرفته و به عده ای متمول داده اند!

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 07 تیر 1399 ساعت: 11:37 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top