جشنواره فیلم «بمبئی» برگزار نمی‌شود

کرونا بزرگترین جشنواره سینمایی هند را به سال آینده موکول کرد.

خبریجات-به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، به نقل از هالیوود ریپورتر، بیست‌ودومین جشنواره فیلم مومبای هند به علت کرونا به سال آینده منتقل شد.

برگزارکنندگان بزرگترین جشنواره بین‌المللی سینمای هند اعلام کردند برای اینکه این جشنواره در سلامت کامل و بدور از خطر ابتلا به ویروس کرونا برگزار شود آن را سال آینده برگزار می‌کنند.

هند به عنوان سومین کشور مبتلا به کرونا تا به حال بیش از یک میلیون و 850 هزار نفر مبتلا به کرونا داشته است که از این میان 38 هزار و 938 نفر جان باختند.

ایشا آمبانی از مسئولین برگزاری این جشنواره اعلام کرده است که از بابت تأخیر برگزاری این جشنواره و انتقال آن به سال آتی ناراحتند. آنها وظیفه خود می‌دانند که هرکاری می‌توانند برای امنیت برگزاری این مراسم انجام دهند.

آنوپاما چوپرا مدیر جشنواره نیز گفته است که هیچ تجربه دیجیتالی نمی‌تواند جایگزین تجربه برگزاری فیزیکی یک جشنواره باشد، اما همین موقعیت نیز فرصت‌هایی برای به اشتراک گذاشتن با دیگران فراهم می‌کند.

مدیران جشنواره اعلام کرده‌اند که اسامی انتخاب‌های این جشنواره را بعد از ماه آگوست اعلام خواهند کرد و روی دیگر برنامه‌های این جشنواره به صورت آنلاین مبادرت می‌ورزند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top