جاذبه کرونا،همه بزرگان سینما را جذب جشنواره جهانی فیلم فجر کرد!

آثار درخشانی برای این رویداد انتخاب کردند که بسیاری از آنها آماده شد و مهمانان تراز اولی برای حضور در جشنواره دعوت کردند.

خبریجات -سیدرضا میرکریمی :محمد مهدی عسگرپور بهترین گزینه برای ادامه مسیر رو به رشد جشنواره جهانی بود و در جریان هستم که ظرف چند ماه گذشته که این مسوولیت را قبول کرده او و تیم خوب و حرفه‌ای جشنواره جهانی تلاش بسیاری کردند برای اینکه یک جشنواره باشکوه وحرفه‌ای برگزار کنند.

شما که دو سال مدیر بودید،دیدیم و دیدند چه کردید و چه بودجه هایی را هدر دادید!وقتی شما بودید،کرونا هنوز زاده نشده بود،آن زمان چه فیلم شاخصی به جشنواره جهانی فجر آورده و نمایش داده شد؟کدام مهمان سرشناسی را دعوت کردید و او نیز شرکت کرد،غیر از دو مهمانی که به واسطه دوستی با نادر طالب زاده آمدند؟هر که را آوردید ناشناخته بود و به عنوان توریست در ایران به صورت مجانی به گردش و گذار پرداخت!

جشنواره جهانی فجر،از روز آغاز تا کنون،جز ضرر و زیان مادی و معنوی هیچ آوردی برای ایران و سینمای آن نداشته.

از دوست دبیرتان بخواهید و می خواهیم منت گذاشته و اسامی آثار درخشانی که برای جشنواره انتخاب کردند را با مدرک موافقت صاحبان فیلم معرفی کند.اسامی تمام مهمانان تراز اولی که دعوت را پذیرفتند نیز با اعلام موافقت رسمی آنان منتشر کنید!این خواسته بزرگی نیست و دبیر جشنواره می تواند راحت به آن لبیک بگوید.اگر از هر 10 مهمان یکی از آنان را هم جامعه سینمایی و رسانه ای شناخت قابل قبول خواهد بود.

هجوم کرونا بزرگ ترین شانسی بود که نصیب جشنواره جهانی فیلم فجر و متولیان و مدیران آن شد!در حقیقت نجات بخش بود،زیرا نه اقبال عموم را همراه داشت و نه خواص را.

هیچ وقت متولیان و مدیران این جشنواره جرات نداشتند ادعا کنند بهترین فیلم ها و معروف ترین هنرمندان قرار است در این رویداد شرکت کنند،چگونه است اکنون که جهان آلوده به کروناست چنین ادعایی دارند؟!

دبیر و مدیران این جشنواره باید ادعای رضا میرکریمی را ثابت کنند ،اگر این کار را نکنند،روسیاهی بر چهره مردم فریبان خواهد نشست و پاک شدنی نیز نخواهد بود!

کاری کنید و دلیلی بیاورید تا باور کنیم جاذبه کرونا بزرگان سینمای جهان را جذب جشنواره جهانی فیلم فجر کرده است!

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 05 خرداد 1399 ساعت: 6:21 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top