تکلیف «مأموران شیلد» یکسره شد!

با تصمیم مدیران شبکه ABC، پرونده سریال پرطرفدار «مأموران شیلد» Agents Of S.H.I.E.L.D بسته می شود

خبریجات - به گزارش بانی فیلم به نقل از ددلاین، مدیران شبکه ABC پس از شش سال، حکم به اتمام مجموعه کمپانی مارول با نام «مأموران شیلد» دادند. تاکنون ۱۲۳ اپیزود از این سریال در قالب هفت فصل ساخته شده است. البته فصل هفتم این درام اکشن، حادثه ای و علمی تخیلی قرار است سال آینده میلادی به پخش برسد و فصل ششم آن نیز هم اکنون در حال پخش است.

خالق «ماموران شیلد»، برادران ویدون و ماریسا تنچرون (نویسنده سریالهایی چون «اسپارتاکوس؛ خدایان میدان» و «خانه عروسک») ساخته شده است.

«شیلد» عنوان یک سازمان اجرای قانون با عواملی عجیب و غریب و اغلب ناشناخته است که مأموریت دارند تا از انسانها در مقابل بلایای ماوراالطبیعی و مرموز محافظت کنند. فیل کالسن ( با بازی کلارک گِرِگ) گروهی از افراد و نیروهای حرفه ای با توانمندی های بالا و خارق العاده را تحت این عنوان دور هم جمع کرده تا در هر فصل با مشکلی پیچیده مواجه شوند و آنرا حل کنند. اعضای این گروه را یک هکر کامپیوتر، یک نابغه بیو شیمی، یک خلبان ماهر، یک جاسوس کاربلد و … تشکیل می دهند.

این سریال ۷٫۵ از ۱۰ ستاره سایت IMDB را گرفته و در کارنامه جوایزش نامزدی در رشته بهترین جلوه های ویژه در امی، نامزدی در رشته بهترین مجموعه سوپرقهرمانی اقتباسی در آکادمی فیلمهای علمی تخیلی و ترسناک آمریکا در پنج دوره متوالی و … دیده می شود.

پخش این سریال از سال ۲۰۱۳ آغاز شده بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top