تلاش صداوسیما برای تطهیر حامیان یک متهم به فساد اقتصادی!

رسانه ها-نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» امشب مهمان «شبگرد» در شبکه دو سیما خواهد بود.

خبریجات:چندی است که نهادهای دولتی و شبه دولتی،تلاش می کنند برخی از نویسندگان نامه کذایی به قوه قضاییه برای رهایی یک متهم به فساد اقتصادی را تطهیر کرده و با نشان دادن یا انتشار خبر از آنان وانمود کنند کار این عده درست بوده و از روی انسانیت انجام داده اند!
امروز تلویزیون دست به کار شده و قرار است یکی از نویسندگان اصلی نامه کذایی را که مدافع یک متهم اقتصادی است را در قاب تلویزیون جا داده و از این طریق وی را تطهیر کرده و کارش را به نوعی تایید کند!

پیش از این نیز حوزه هنری که آن هم با پول بیت المال امرار معاش می کند،همین کارگردان را جزو نامزدهای چهره هنر انقلاب گذاشته بود!

تلاش صداوسیما و حوزه هنری برای تطهیر حامی یک متهم به فساد اقتصادی نشانه چیست؟آیا این دو نهاد مهم که مدام داعیه مبارزه با فساد را داشتند از اعتقاد خود دست برداشته اند؟یعنی از نظر این دو سازمان بزرگ که با بودجه مردم اداره می شوند،باید از مفسدان و متهمان به فساد اقتصادی حمایت کرد یا مدافع حامیان شان بود؟!

این دو نهاد به جای محکوم کردن عمل نویسندگان نامه کذایی که اکثرشان از محمد امامی نفع برده یا وعده به آنان داده شده ،از آنان حمایت می کنند،این چه معنایی دارد؟!اگر صداوسیما و حوزه هنری تغییر موضع ندهند،نشان دهنده این مهم خواهد بود که از اهداف تعیین شده شان بسیار دور افتاده و به جای اینکه کنار مردم و هنرمندان واقعی قرار بگیرند، مقابل شان ایستاده و جمع کثیر سینماگران و هنرمندان را نادیده گرفته و شانه به شانه حدود 60 نفر می سایند؟!

این دونهاد،سازمان سینمایی،خانه سینما و... باید بیایند روشنگری کنند چرا به جای حمایت از اکثریت قاطع هنرمندان و مردم،در صف مقابل آنان ایستاده و از حامیان یک متهم به فساد اقتصادی که به زودی محاکمه اش آغاز خواهد شد حمایت می کنند؟

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 07 تیر 1399 ساعت: 11:38 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top