بیانیه مازیارخویشوند بمناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

بیانیه مازیارخویشوند سردبیربخش هنرمندان خبریجات بمناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَهُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّهِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ

آمال همه ملت های مستضعف خصوصاً مسلمانان سراسر جهان در سال‌های ۵۸ و ۵۹ حضور و ظهور یک نیروی تمام عیار برای دفاع و حمایت از آنها بودکه امام راحل با فهمی عمیق و هوشیاری حیرت انگیز، تامین و عملیاتی کردن این آرمان را در تشکیل بسیج مستضعفین دانستند.
بالطبع روزگاران این پدیده را بیش از پیش به اثبات و منصه ظهور رساندند که بسیجیان یعنی فرزندان جان برکف روزهای سخت جنگ با تمامی وجود و عشق هرچه داشتند تقدیم به پیشگاه ملت ایران و سایر ملت‌های مسلمان کردند.
مازیارخویشوند مدیر بخش خبری هنرمندان بر این باور است که بسیج؛ این پایگاه مقدس مبارزه برای مستضعفان همچنان باید با ممیزه تلاش برای کارگران و همه اقشار ضعیف در ایران و سراسر جهان تلاش خود را استمرار بخشد.
برخود می دانیم که در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و در هفته‌ای که به نام بسیج مزیّن گردیده است ضمن تقدیر از دلاوری ها، رشادت ها و شهدای پرشمار بسیج مستضعفین و اعلام دِین به آنها خصوصاً هنرمندان ِ شهیدِ بسیجی این ایام را پاسداشته و گرامی بداریم.
باشد تا همه ما گوشه کوچکی از قلم و دوات مدرسه ای باشیم که آن را مدرسه عشق خواندند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top