'بهاره کیان افشار' در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان

سایت سرگرمی FillGap جدیدا لیست زیباترین زنان مسلمان را منتشر کرده که بهاره کیان افشار رتبه هفتم این لیست ده نفره را از آن خود کرده است.

خبریجات- این سایت می نویسد که بهاره کیان افشار هنرمند ایرانی با لبخندی دائمی است که مشابهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد و گاهی برخی آن دو را با هم اشتباه می گیرند.

​تابناک باتو نوشت، در این گزارش ما نیز بنا به این ادعا تصاویری از این دو بازیگر را گردآورده ایم. گفتنی است که این بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان" زیباترین مدل پاکستان" را از آن خود کرد.

مهارت های بازیگری او شگفت انگیزند و زیبایی چهره اش سبب شده تا در این زمینه بسیار خوش بدرخشد. بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی زاده ۱۹۸۳ است که با مجموعه تلویزیونی کلاه پهلوی قدم به دنیای بازیگری گذاشت.

​در لیست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم" مست عشق" به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است.

فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان

​هانده ارچل،​راوان بن حسین، مدل و بلاگر کویتی، فخریه اوجن بازیگر اهل ترکیه، مریم اوزرلی بازیگر ترک تبار اهل آلمان و جی جی حدید، مدل فلسطینی تبار اهل آمریکا دیگر زنان زیبای این فهرست هستند.

آخرین تغییر در 20 شهریور 1399 ساعت: 10:18 ق ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top