بازگشت آریانا گرانده به دنیای بازیگری

آریانا گرانده هم با فصل دوم 'شوخی' به دنیای بازیگری بازمی‌گردد

خبریجات-سرپوش هنری - فصل دوم سریال (Kidding) یکشنبه ۳ نوامبر از شبکه‌ی شوتایم پخش می‌شود. کری در این فصل بار دیگر در نقش «جف پیکلز» مجری برنامه‌های خردسالان ظاهر می‌شود. در این فصل ماجراهایی دنبال می‌شود که پس از گره داستانی لحظات پایانی فصل اول به وقوع می‌پیوندد. عروسک محبوب «آقای پیکلز» برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته از برنامه کنار رفته و او باید برای برقراری ارتباط با مخاطبانش راهی دیگر در پیش بگیرد. «کاترین کینر»، «جولیت موریس»، «جودی گریر»، «کول آلن»، «فرانک لنگلا» و «جاستین کرک» دیگر بازیگران این مجموعه‌اند.

«آریانا گرانده» هم با فصل دوم «شوخی» به دنیای بازیگری بازمی‌گردد. این خواننده‌ی آمریکایی در تریلر سریال حضور کوتاهی دارد. کری جمعه شب در «انجمن منتقدین تلویزیونی» نقش کوتاه گرانده را تأیید کرد و ضمن «یک هنرمند منحصر به فرد» خواندن او به شوخی گفت آواز خواندن در سریال به همراه او گرانده را مضطرب کرده است.

گرانده پیش از ورود به عرصه‌ی خوانندگی در سیتکام «ویکتوریوس» و «سم و گربه» شبکه‌ی «نیکلودیون» بازی کرده بود. آپریل گذشته کری در واکنش به نقل‌قول گرانده در مورد افسردگی، در توئیتر پیامی دلگرم‌کننده برایش فرستاده بود. گرانده در صفحه‌ی اینستاگرام خود در مورد همکاری با کری نوشت: «هیچ چیز دیوانه‌وارتر از همکاری و وقت گذراندن با کسی نیست که حتی پیش از زبان باز کردن تو تحسین می‌شده و الگو قرار می‌گرفته. راستش دیوانه‌وارتر این است که کشف کنی آن انسان خون‌گرم‌تر و سخاوت‌مندتر از آن چیزی است که تصور می‌کردی. فرصتی دست داده تا در فصل جدید سریال به شدت خنده‌دار و تکان‌دهنده‌ی «شوخی» بازی کنم. این اتفاق مانند رؤیا است.»

کری در پنل شبکه‌ی شوتایم در «انجمن منتقدین تلویزیونی» تصدیق می‌کند که جستجویش برای تجارب «عمیق، جذاب و رضایت‌بخش» در روزهای اخیر به اوج خود رسیده. او می‌گوید: «نمی‌توانم جایگاهی بهتر از این داشته باشم.» اما در ادامه در پاسخ به یکی از خبرنگاران که از او خواست تأیید کند آیا در «جایگاه خوب»ی قرار دارد پاسخ می‌دهد: «من نگفتم در جایگاه خوبی قرار دارم. گفتم کار رضایت‌بخش بود. من هم مثل همه‌ی شما مشکلات مزخرفی دارم.»

کری در ادامه اضافه می‌کند که پروژه‌های جدیدی در حال توسعه دارد اما نمی‌تواند تا چند ماه آینده در موردشان اطلاعاتی فاش کند. او می‌گوید ترجیح می‌دهد در خانه‌اش در هاوایی باشد تا لس آنجلس اما برای تولید «شوخی» باید به کالیفرنیا برود: «از هاوایی برگشتم تا این سریال را بسازیم. اما به هیچ وجه دوست ندارم در این شهر زندگی کنم.» او در ادامه می‌گوید: «با این حال، این نقش را بسیار دوست دارم و به جز وقت گذراندن در هاوایی، هیچ کاری بهتر از بازی در این نقش وجود ندارد.»

«دیو هولستین» نویسنده، شورانر و تهیه‌کننده‌ی سریال نیز در بخش‌هایی از اظهاراتش وعده می‌دهد که فصل دوم «شوخی» لحنی امیدوارانه‌تر و شیرین‌تر از پیش بوده و عروسک‌ها و ترانه‌های بیشتری در آن وجود خواهد داشت. او می‌گوید به خاطر اشاره به حساب کاربری «آریانا گرانده» در اینستاگرام و میلیون‌ها «لایک» دریافتی، گوشی موبایلش از کار افتاده است: «او به معنای واقعی کلمه گوشی موبایل مرا از کار انداخت.»

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top