ایمی آدامز در فیلمی از کمپانی نتفلکیس بازی می کند

فیلم سینمایی «مرثیه هیل بیلی» در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و نتفلیکس هنوز تاریخ انتشاری برای این فیلم تعیین نکرده است

خبریجات -سرپوش هنری - به گزارش سرپوش به نقل از ورایتی، ایمی آدامز* بازیگر هالیوودی که به تازگی در فیلم معاون، شاهد بازی برجسته او بودیم در فیلمی اقتباسی از کمپانی نتفلیکس با کارگردانی ران هاوارد به نام «مرثیه هیل بیلی» حضور پیدا می کند.

 ران هاوارد چهار نامزدی اسکار را در کارنامه خود دارد و توانسته ۲ بار جایزه اسکار را در بخش بهترین فیلم و بهترین کارگردانی تصاحب کند.

 نویسنده فیلم سینمایی «شکل آب» برنده جایزه اسکار ۲۰۱۸، به نام ونسا تایلر که برای این فیلم خودش نیز نامزد اسکار شده بود، وظیفه نوشتن این فیلم نامه را بر عهده گرفته است؛ هاواردنیز به همراه برایان گریزر و کارن لاندر تهیه کنندگان این فیلم سینمایی هستند.

 طبق رمانی که این فیلم نامه از آن اقتباس شده است، این فیلم داستانی مدرن از رویای آمریکایی است و به دنبال کردن سه نسل از خانواده‌ای در منطقه آپالاشیا می پردازد که توسط عضو جوان این خانواده که دانشجوی حقوق است و مجبور می شود که به زادگاهش بازگردد، گفته می شود.

 در سال ۲۰۱۷ کمپانی ایمجین (Imagine) حق ساخت فیلم سینمایی از این رمان را خریده بود و شرکت نتفلیکس با پیشنهاد بودجه ۴۵ میلیون دلاری برای این فیلم حق پخش آن را بر عهده گرفته است.

 ایمی آدامز در سال ۲۰۱۸ بسیار پرکار بود و این سال را با سریالی از شبکه اچ بی او به نام «اجسام تیز» آغاز کرد که نامزدی گلدن گلوب را هم برای او به به ارمغان آورد و در ادامه موفقیت هایش توانست با فیلم معاون نامزد اسکار شود که البته مثل شش دفعه گذشته باز هم موفق به دریافت جایزه از این آکادمی نشد.

  فیلم بعدی او نیز «زنی پشت پنجره» نام دارد که کارگردان آن جو رایت است و با جولیان مور همبازی خواهد بود که در چند ماه آینده اکران خواهد شد.

 فیلم سینمایی «مرثیه هیل بیلی» در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و نتفلیکس هنوز تاریخ انتشاری برای این فیلم تعیین نکرده است.

 *امی لوو آدامز ( Amy Lou Adams) (زاده ۲۰ اوت ۱۹۷۴ در ویچنزا،ایتالیا) بازیگر،خواننده آمریکایی است.

 مهمترین افتخارات امی ادامز، نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال ۲۰۰۶ برای فیلم « Junebug »، نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال ۲۰۰۹ برای فیلم « گمان » ونامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال ۲۰۱۱ برای فیلم « مشت زن » و...

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top