اظهارات زهره فکور صبور درباره رابطه‌ها در سینما

واقعیت بازیگری سینما رابطه های خودش را دارد و من بازیگری هستم که نمی خواهم به هر شکل ممکن و به هر قیمتی همواره در صحنه باشم و یا بازی کنم

سرپوش هنری - زهره فکورصبور بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص دلیل غیبت طولانی مدت خود در سینما گفت: سینما هنوز هم توقع مرا بر آورده نکرده است. نمی خواهم هر نقشی را در سینما بازی کنم و به همین دلیل منتظر پیشنهاد اثری هستم تا توقعات مرا در قبال یک نقش سینمایی بر آورده نماید.

 وی در همین راستا ادامه داد: اتفاقاً در برهه ای از زمان فعالیت زیادی در سینما داشتم و نقش‌های زیادی را بازی کرده ام اما بالاخره هر فرد در زندگی خود انتظاراتی دارم و انتظار من هنوز در سینما برآورده نشده است.

 بازیگر سریال "پنچری" در همین راستا افزود: واقعیت بازیگری سینما رابطه های خودش را دارد و من بازیگری هستم که نمی خواهم به هر شکل ممکن و به هر قیمتی همواره در صحنه باشم و یا بازی کنم. می خواهم نقشی به من پیشنهاد شود که حرفی برای گفتن داشته باشد تا بتوانم با آن اتفاق تازه ای را تجربه کنم.

 زهره فکور صبور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
فکور صبور درباره فعالیت های خود در سال ۹۷ تاکید کرد: پیشنهادات زیادی شده اما هنوز تصمیم گیری در مورد آنها کمی زود است. در ابتدای سال هم پیشنهاداتی بود که ترجیح دادم کمی با وسواس بیشتری برای انتخاب آن نقش‌ها وقت بگذارم.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top