احتمال ساخت فصل جدید یک سریال کمدی و قدیمی

بهنام تشکر، دوبلور و بازیگر شب گذشته در ویژه برنامه نوروزی شبکه دو تلویزیون از احتمال ساخت سری دوم سریال «ساختمان پزشکان» خبر داد.
احتمال ساخت سری جدید یک سریال قدیمی و پرطرفدار

خبریجات-به گزارش افکارنیوز، بهنام تشکر که این روزها مشغول بازی در تئاتر «نشر اکاذیب» است، در خصوص تجربه احساس موفقیت و حال خوب در عرصه فعالیت‌های هنری خود گفت: نقش‌آفرینی مطلوب و موفق برای کاراکترهای تکرار ناپذیر بیش از هر امری احساس و حال خوب را به هنرمند القا می‌کند که این موضوع برای تعدادی از بازیگران در صحنه تئاتر پیش می‌آید.

وی با اشاره به سریال کمدی ساختمان پزشکان و احتمال ساخت بخش دوم این مجموعه بیان کرد: یکی از نقاط مثبت تولید این سریال، پشت صحنه قوی و عالی بود چراکه داشتن یک پشت صحنه حرفه‌ای و مجرب، نمایش موفق صحنه را به ارمغان می‌آورد.

این بازیگر ادامه داد: فضای خنده، مثبت و شاد تولید سریال ساختمان پزشکان به گونه‌ای بود که برخی از سکانس‌ها به دلیل وجود شادی و خنده فراوان به ۳۸ برداشت می‌رسید. البته باید به این نکته توجه کنیم که هنر طنز و خنده فرآیند فریب‌آمیزی دارد؛ زیرا برخی از صحنه های خنده و طنز علی‌رغم خنده‌دار بودن در زمان ضبط، به هنگام پخش نتیجه مطلوب و مورد انتظار را به همراه ندارد. همچنین باید برای ساخت اثر کمدی و خلق موقعیت طنز آمیز، شأن ملت ایران حفظ شود و از سخیف‌گویی پرهیز کنیم.

تشکر در پایان با اشاره به هم‌دردی با هم‌وطنان سیل‌زده مناطق مختلف کشور تصریح کرد: خوشبختانه در چند روز اخیر شاهد بازتاب‌های بسیار خوبی از لطف و مهربانی مردم به خصوص هم‌وطنان شیرازی برای کمک به سیل‌زدگان بوده‌ایم که این موقعیت رسیدگی و پیگیری بیشتر مسئولان را نیز می‌طلبد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top