اتمام فیلمبرداری فیلم تلویزیونی قهرمان زنده در مشهد مقدس

اتمام فیلمبرداری فیلم تلویزیونی قهرمان زنده در مشهد مقدس

به گزارش پایگاه خبری خبریجات - فیلمبرداری فیلم تلویزیونی قهرمان زنده به تهیه کنندگی و کارگردانی امیرحسین ظریف و نویسندگی یوسف ایوبی در مشهد مقدس به اتمام رسید.
فیلم داستان دو هم رزم را روایت می کند که در زمان جنگ ایران و عراق به جبهه رفتند و درطول جنگ هردوی آنها از فرمانده جنگ شدند ، درعملیاتی شیمیایی از طرف رژیم بعثی عراق بچه هایی را پیدا می کنند که تمامی آنها فرزندان سربازانشان بودند ، حاج علی این داستان به کمک حاج اسماعیل داستان به کمک یکدیگر آن بچه هارا بزرگ می کنند و در سالیان بعد همان بچه ها به عنوان مدافعان حرم در جبهه های حق علیه باطل شرکت میکنند...
 
این فیلم  از تاریخ ۵ آذرماه امسال در مشهد مقدس مقابل دوربین رفت و ۱۰ آذر به پایان رسید درحال حاضر در مرحله تدوین است که بعد از آن به شبکه سراسری جهت پخش ارسال خواهد شد.
به گفته حسین مصطفایی مدیرتولید فیلم باتوجه به موضوع فیلم که با محوریت  مدافعان حرم بود  به لطف حضرت زینب (س)فیلمبرداری فیلم به اتمام رسید .
 
امیرحسین ظریف کارگردان وتهیه کننده فیلم نیزگفت :دراین پروژه سعی شده بیشترازهنرمندان وبازیگران بومی شهر مشهد استفاده شود و بنده به عنوان کارگردان علاقمندم  تجربه خودم را به تازه وارد ها منتقل نمایم و بیشترکارهای مذهبی را ارائه دهم .
علی کاظمی هنرپیشه  مطرح سینماو تلویزیون (بگوری برره) و علی انوریان یزدی بازیگر توانمند مشهدی (حاج اکبر سریال نوروزرنگی) از بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی هستند‌.
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top