آخرین وضعیت سریال توقیفی «خانواده دکتر ماهان»

بهروز خوش رزم تهیه‌کننده تلویزیون با اعلام آخرین وضعیت سریال خانواده دکتر ماهان خبر از متوقف شدن سریالی به نویسندگی فرهاد توحیدی داد

خبریجات-سرپوش هنری - بهروز خوش‌رزم (تهیه‌کننده تلویزیون) درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه تهیه به ایلنا، گفت: در حال حاضر پروژه عصر آشوب را در دست دارم که فیلم‌نامه آن توسط فرهاد توحیدی به نگارش درآمده و کامل شده است.

 وی افزود: این سریال جزو تولیدات الف ویژه تلویزیون بوده که در حال حاضر به‌دلیل به دلیل کمبود اعتبار مالی سازمان صداوسیما متوقف شده است.

 لازم به ذکر است که چندی پیش قائم‌مقام رئیس سازمان صدا‌و‌سیما از توقف پروژه‌های نمایشی فاخر در این سازمان به دلیل کمبود اعتبار قابل ملاحظه خبر داده بود.

 خوش رزم همچنین درباره آخرین وضعیت سریال خانواده دکتر ماهان که تهیه آن را برعهده دارد، بیان کرد: فیلمبرداری سریال به‌تازگی تمام شده و در حال حاضر در مرحله تدوین به‌سر می‌بریم.

 وی افزود: امین زندگانی، لاله اسکندری عهده‌دار نقش‌های اصلی این سریال هستند و حدود ۶۵ بازیگر دیگر که اغلب از بازیگران تئاتر به‌شمار می‌آیند، ما را در این پروژه همراهی می‌کنند.

 این تهیه‌کننده درباره زمان پخش این سریال اظهار داشت: باتوجه به اینکه این سریال متعلق به سیما فیلم است، ما درباره شبکه و زمان پخش آن تصمیم‌گیرنده نیستیم و این موضوع در اختیار مدیرانست.

 در خلاصه داستان این سریال پربازیگر آمده است: از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

این مجموعه تلویزیونی به‌نویسندگی نسیم خُراشادی و کارگردانی راما قویدل ساخته شده است

http://khabarijat.ir

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top