«چله عشق و انقلاب» را در برج میلاد تماشا کنید

مدیرعامل برج میلاد با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های دهه فجر گفت: یادمان ملی برنامه‌های گسترده‌ای را برای این ایام در نظر گرفته است که شامل برنامه‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی و ورزشی است

خبریجات-به گزارش خبرگزاری مهر، علی درویش پور با بیان این مطلب افزود: برگزاری ویژه برنامه هنری «چله عشق» یکی از برنامه های برج میلاد است که با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان تهران اجرا می شود. این برنامه در قالب کارگاه آموزشی و نمایشگاه نقاشی است.

وی ادامه داد: در این برنامه۳۰ تا ۴۰ هنرمند حوزه هنرهای تجسمی در سه رشته نقاشی، نقاشی و خط و خوشنویسی در روزهای۱۰ و ۱۱ بهمن ماه کارگاه آموزشی در گالری برج میلاد برپا خواهند کرد. در این کارگاه آموزشی هنرمندان برداشت شخصی خود را از زوایای مختلف نسبت به انقلاب اسلامی در قالب هنر مطرح خواهند کرد.

درویش پور با بیان اینکه آثار هنری خلق شده در این کارگاه از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه به نمایش گذاشته خواهد شد، تصریح کرد: برگزاری ویژه برنامه تلویزیونی چله انقلاب نیز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در مرکز همایش های برج میلاد از دیگر برنامه های این دهه است. این برنامه هر شب از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰ از شبکه ۵ سیما به صورت زنده پخش می شود.

مدیرعامل برج میلاد از اجرای قله برنامه های ورزشی در نگارخانه غربی خبر داد و گفت: این برنامه نیز در طول این ایام از ساعت ۹ الی ۲۱ برای شهروندان و بازدیدکنندگان اجرا می شود.

درویش پور در پایان عنوان کرد که همچنین امسال نیز به روال سال های گذشته بانگ تکبیر و مراسم ویژه نورافشانی با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران در شب ۲۲ بهمن ماه در سکوی دید باز و راس ساعت ۲۱ برگزار می شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top