«مرگ خاموش» سریال کدام شبکه خواهد بود؟/ آخرین خبرها از «۲»

سیمافیلم درباره زمان پخش سریال «مرگ خاموش» تصمیم‌گیری می‌کند ولی احتمال دارد در تابستان یا پاییز، این مجموعه امنیتی سریال شبکه سه باشد

خبریجات - به گزارش تسنیم،‌ «مرگ خاموش» نام سریال جدید امنیتی تلویزیون است که بعد از مدت‌ها تصویربرداری در داخل و خارج از ایران به پایان رسید. این خبر را تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در اختیار خبرنگار خبرگزاری تسنیم قرار داد؛ او گفت: این روزها پروژه در مراحل فنی و پساتولید قرار دارد. سیمافیلم باید تصمیم بگیرد که این سریال در چه زمان و کدام شبکه‌ای به پخش برسد. احتمال زیاد در ابتدای تابستان یا مهرماه، این سریال سی و سه قسمتی از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد بود. همه این‌ها بستگی به تصمیم و نظر سیمافیلم دارد.

ابوالفضل صفری تأکید کرد: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی تدوین آن را انجام می‌دهد. این سریال تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد. سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی‌پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک،مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده، حسین سحرخیز در آن به ایفای نقش پرداختند.

 وی در خصوص ساخت فصل دوم «سارق روح» تأکید کرد: مجموعه دوم «سارق روح» یک موضوع امنیتی جدیدی را مطرح می‌کند که این روزها در حال نگارش است. با دانیال حکیمی یکی از بازیگران فصل اول این سریال مذاکره شده و بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه خواهند شد. پیش‌بینی‌مان این است که تولید از تیرماه آغاز شود و این قصه پیچیده به زودی روی آنتن برود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top