«سرباز» هم پشت سریال های دیگر ایرانی قدم رو می رود!

سریال «سرباز» که سه قسمت آن پخش شده و حرفی برای گفتن و چیزی برای دیدن ندارد،یک بار دیگر تایید کرد که رویه حال بهم زنی همچنان در تلویزیون ادامه خواهد داشت.

خبریجات:دیدن سریال های ضعیف ایرانی که چند سالی است به وفور با پول بیت المال ساخته و به خلق الله قالب می شود،هم خودم را هنگام دیدن دچار تهوع کرده و می کند و هم قلم بی زبانم را موقع نوشتن!

رییس و مدیران ریز و درشت صداوسیما معلوم نیست تا به کی می خواهند این سریال های حال بهم زن را توسط تهیه کننده های سفارشی تولید و باعث دگرگونی حال مردم شوند!

سریال «سرباز» که سه قسمت آن پخش شده و حرفی برای گفتن و چیزی برای دیدن ندارد،یک بار دیگر تایید کرد که رویه حال بهم زنی همچنان در تلویزیون ادامه خواهد داشت.

مانند همیشه و مثل مجموعه های دیگر ،اولین چیزی که با دیدن این سریال به چشم می آید،آب بستن اساسی به آن است!

چه لزومی دارد که مراسم خداحافظی خواهر و برادر و خواهر زاده و عروس خانواده،از ابتدا نشان داده شود و در عمق صحنه نیز شاهد بیرون رفتن تک تک آنان از در خانه باشیم و سپس در بسته شود،یعنی چه؟! آیا منظور هنری خاصی کارگردان و تهیه کننده از این صحنه طولانی داشته اند یا نیت آنان خیر بوده و فقط برای انجام مراسم حسنه و پر درآمد آب بستن بوده است؟!

به سازمان آب پیشنهاد می شود صداوسیما را به عنوان مشترک خیلی پر مصرف محسوب کرده و آنها را با جریمه های سنگین نقره داغ کرده و اگر متنبه نشدند،آب شان را قطع کند تا دیگر این همه هنگام ساخت سریال آب مصرف نکنند!

نریشن تکنیکی است که در برخی از فیلم ها و سریال ها به کار گرفته می شود تا اطلاعات زود به مخاطب منتقل شود که زمان بیش از حد گرفته نشود و کار از ریتم نیفتد. در سریال «سرباز» گویا تهیه کننده سفارشی صداوسیما و کارگردان منتخب اش برداشت جدیدی از این فن داشته و با اینکه ریتم سریال بسیار کند است با استفاده از نریشن های طولانی و یکریز، کندترش کرده اند!حرافی نریشن از وراجی بازیگران بیشتر است که این هنر جدیدی محسوب شده و باید به ثبت جهانی برسد!

سریال «سرباز» نیز پشت سریال های دیگر ایرانی قدم رو می رود و گویا هرگز از حرکت نخواهد افتاد!

خداوندا، رییس و مدیران صداوسیما را خودت تمشیت کن تا به راه راست و مردم هدایت شده و بیش از این نعمت گرانبهای آب را برای به آب بستن مجموعه های تلویزیونی هدر نداده و با ساخت سریال های حال بهم زن،دیگر حال کسی را بهم نزنند!آمین.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top