نه سال از انقلاب مردمی بحرین می گذرد

بیانیه جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه به مناسبت آغاز نهمین سالگرد انقلاب مردمی بحرین

خبریجات- رژیم آل خلیفه همچنان در شوک انقلاب بزرگ مردمی برعلیه دیکتاتوری اش به سر می برد.
بسم الله الرحمن الرحیم
(وَلَا تَهِنُوا فِي ابْتِغَاءِ الْقَوْمِ ۖ إِن تَكُونُوا تَأْلَمُونَ فَإِنَّهُمْ يَأْلَمُونَ كَمَا تَأْلَمُونَ ۖ وَتَرْجُونَ مِنَ اللَّهِ مَا لَا يَرْجُونَ ۗ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَكِيمًا) الآية 104 سورة النساء /صدق الله العلي العظيم (104).

نه سال از انقلاب مردمی در کشور بحرین که در روز ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز گردیده می گذرد، و رژیم آل خلیفه همچنان در شوک انقلاب و قیام مردم بحرین برای خواست خویش مبنی بر سرنگونی رژیم دیکتاتوری به سر می برد ، و علی رغم اقدامات گسترده و ستمگرانه برای از بین بردن این نهضت مردمی تا به امروز ناکام مانده است ، آل خلیفه نه تنها مشروعیتش را برای حکومت داری از دست داده بلکه مشروعیت و موجودیت خاندانش برای ماندن در بحرین و پس از خروج مردمی به خیابان ها و اعلام خواسته خویش مبنی بر بیرون راندن رژیم قبیله ای ، جنگ طلب و اشغالگر و پناه بردن به والی سرزمین نجد که از آنجا آمده اند را از دست داده است .

شعارهایی که مردم در مسیرهای راهپیمایی و تظاهرات در میدان اللولوه (میدان شهداء) سر دادند ، ضربه سهمگینی را بر پیکر و ساختار رژیم آل خلیفه وارد کرده به طوری که در مقابل این نمایش ملی و تاریخی بزرگ مبنی بر سرنگونی رژیم دیکتاتوری و خودکامه و خواست‌ ملت بر اخراج از کشور و محاکمه تمامی جنایت های خود در طول تاریخ سیاهشان سرگردان و شگفت زده شده اند ، این شگفتی و سرگردانی تا به این لحظه ادامه داشته و توان مقابله با آن از ایشان سلب شده و پاسخ ملت را با واکنش ها و جنایت های سنگ دلانه و سخت و سیاست مشت آهنین داده است که نشانگر ابعاد گسترده این ترس و وحشت و ضربه سهمگین و همه جانبه مردمی می باشد . رژیم دست به انتقام های پی در پی و ستمگرانه ای در قبال خواسته ها و مطالبات برحق مردمی و اصرار آنها بر سرنگونی رژیم دیکتاتوری دست زده است به طوری که گستره این شوک انقلاب مردمی و پیامدهای آن باعث گردیده که رژیم به جای اینکه بر روش های قانونی و مدنی تکیه کند ، به روش های خشونت آمیز و توسل به زور و پناه بردن به انتقام های گروهی متوسل شده است.

رژیم آل خلیفه هرگز نخواسته در جهت اصلاحات واقعی و پاسخ مثبت به خواست مردم در انقلابشان مبنی بر کنار رفتن از قدرت سیاسی و بیرون رفتن از کشور و محاکمه عناصر ستمگر قدم بردارد .

راضی شدن تمام مردم بحرین که در روز ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ میلادی قیام کردند و در این راه صدها شهید و هزاران مجروح و هزاران زندانی دربند را تقدیم نمودند و هزینه کردند فقط و فقط سرنگونی رژیم دیکتاتوری و بیرون رفتن قبیله جنگ طلب و اشغالگر آل خلیفه از کشورشان ، بحرین می باشد ، که در اجرای انتقام از ملت حد و مرز ها را پایمال کرده و عنان خویش را به مزدوران و بیگانگان و ارتش های اشغالگر و جنگ طلب برای انتقام جویی از مردم و هتک حرمت نوامیس به شکل گسترده و فراگیر سپرده اند و مرتکب وحشیانه ترین انواع شکنجه در زندان ها برعلیه رهبران انقلاب و فرزندان شریف و مبارزین و مجاهدان و آزادی خواهان عدالت و آزادی شده اند . این انتقام جویی پس از چراغ سبز سفارت آمریکا در منامه و فراخواندن ارتش آل سعود و امارات و ارتشی به نام (سپر جزیره ) که شامل مزدوران خود فرخته ای از پاکستان و اردن و فداییان صدام معدوم از دیگر کشورها و با حمایت پایگاه های نظامی آمریکا و انگلیس در بحرین آغاز گردیده و رژیم آل خلیفه از روی عمد می خواهد نقشه و ترکیب جمعیتی کشور را برهم زند ، در این راستا نیز از خشن ترین روش ها تبعیض نژادی و دستورات بی پایه و اساس و غیر قانونی بر ضد مردم بحرین استفاده کرده است.

اکنون در آستانه نهمین سالگرد آغاز انقلاب مبارک ۱۴ فوریه قرار داریم و این ملت بحرین است که شهید مجاهد و رهبر میدانی خویش ، سید کاظم السهلاوی را تقدیم کرده و به جمع یاران و قافله شهیدان والامقام میهن پیوسته . به ملت شریف و شهید پرور خویش برای تقدیم این شهیدان قهرمان و دلاور که در معرض شدیدترین و حشیانه ترین شکنجه قرار گرفته اند و از راه خویش عقب ننشسته اند تبریک می گوییم.

ما در جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه در آستانه نهمین سالگرد انقلاب مردمی به موارد ذیل تاکید داریم :
اول : انقلاب مردمی که هشتمین سال خود را می گذراند ، حداقل نتیجه آن تاکنون از بین بردن مشروعیت رژیم تا ابد بوده و رژیم را در معرض محک و چالش جدی در برابر جامعه جهانی و افکار عمومی جهان برای نشان دادن حقایق و واقعیت ها قرار داده و اینکه این رژیم از نگاه مردم بحرین فاقد مشروعیت بوده و خود را به عنوان رژیمی دیکتاتوری و فراگیر معرفی کرده است .

دوم : این انقلاب مردمی ، اجماع ملی و تاریخی خود را مبنی بر خواسته های مشروع و قانونی ملت بحرین به جهانیان معرفی کرد .
سوم : پایداری ملت بحرین مبنی برخواسته های عادلانه و مشروع در طول این هشت سال ، نتیجه پای فشاری برهمان خواسته های انقلاب مبارک ۱۴ فوریه و تاکید بر شکستن انحصار طلبی ، اختناق و دیکتاتوری آل خلیفه و مناسب شدن بستر برای نابودی رژیم مستبدشان قلمداد می گردد.

چهارم : از مردم آزاده و بزرگ بحرین می خواهیم ، سرآغاز نهمین سالگرد انقلابشان را به عنوان فرصتی مناسب و نقطه عطف و سرآغاز مجدد برای سرنگونی رژیم دیکتاتوری آل خلیفه قرارداده و دست به اقدامات عملی و جدی تری در این خصوص داشته باشند و از همگان و تمامی کمیته های مردمی می خواهیم آمادگی لازم را برای پاسداشت این مناسبت و ادامه راه مبارزه ملی بر علیه استبداد و دیکتاتوری داشته باشند .

اطمینان کامل داریم که پیروزی اراده های مردمی بر رژیم دیکتاتوری آل خلیفه نزدیک است ، و مردم بحرین پیروزی و نصرت خویش و تحقق آرمان ها و مطالبات عادلانه و مشروع خویش را به زودی جشن خواهد گرفت (آن را دور می بینم درحالی که نزدیک است) و صبح دم آزادی و رهایی نزدیک است .

جاودانه باد شهدای والامقام میهن
و پیروزی همواره از آن انقلاب ۱۴ فوریه می باشد .
جنبش یاران جوانان انقلاب ۱۴ فوریه
منامه‌ - بحرین بزرگ اشغال شده
۳ فوریه ۲۰۲۰ میلادی برابر با
۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top