نامه و بیانیه حمایتی روُسای انجمن‌های دوستی ساحل عاج به جناب آقای امیر عبداللهیان

جناب اقاي دكتر امير عبدالهيان 

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
 
با درود و احترام
 
 
ما انجمنهای دوستی، انتخاب شایسته جنابعالی به سمت وزیر امور خارجه که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و اطمينان داریم تعهد و کارآمدی‌های برجسته شما نوید‌بخش گسترش هرچه بهتر دیپلماسی‌ عمومی کشور خواهد بود.
انجمن‌های دوستی نیز تاکنون به‌عنوان سمن‌های غیرانتفاعی و مردم‌نهاد نقش بهینه‌ای در حوزه ديپلماسی عمومی ایفا نموده و می‌توانند همچنان به‌عنوان پل ارتباطی مؤثر در زمینه فرهنگی‌هنری، علمی‌پژوهشی، اقتصادی و ارتباطات، موجب گسترش و تعمق روابط بین‌ ملت‌ها شوند. 
 
از اینرو ما انجمن‌های دوستی آمادگی خود را هم چون  گذشته برای همكاری بيش از پيش در جهت مأموریت مهمی كه در اين مقطع حساس كشور عهده‌دار شده‌ايد اعلام نموده و آرزومندیم که با لطف پروردگار و در سایه دلسوزی جنابعالی در این عرصه خطیر و خدمت به جامعه و اعتلای وطن عزیزمان موفق و سربلند باشید و به یاری یکدیگر شاهد روابط هر چه بهتر با سایر کشورها و گسترش صلح و دوستی در جهان باشیم.
    
با سپاس  
 انجمن های دوستی ایران و ایتالیا، استرالیا، اوگاندا، اندونزی، آلمان، بلاروس، پرتغال، تایلند، تونس، تاجیکستان، سوئد، سیرالئون، ساحل عاج، کره‌جنوبی، کرواسی، کوبا، کنیا، کامرون، فرانسه، فلسطین، لبنان، نیوزیلند، نیجریه، هند، قبرس
 
از طرف سید محمد دستغیب رئیس انجمن دوستی ایران و ساحل عاج
آخرین تغییر در 08 شهریور 1400 ساعت: 7:30 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top