مشارکت گسترده کشور بحرین در راهپیمایی روز جهانی قدس

جنبش یاران جوانان انقلاب 14فوریه بحرین : مشارکت گسترده در راهپیمایی های روز جهانی قدس ، فرصتی مناسب برای ناکام گذاردن معامله قرن می باشد. برتمامی ملت های آزادی خواه واجب است تا با حمایت از گزینه مقاومت ، سرزمین فلسطین را به طور کامل از چنگال اشغالگران آزاد نمایند

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی : ( سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ لِنُرِيَهُ مِنْ آيَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ) پاک و منزه است خدایی که در شبی مبارک بنده خود (محمّد) را از مسجد الحرام (مکّه معظّمه) به مسجد الاقصایی که پیرامونش را مبارک و پر نعمت ساختیم سیر داد تا آیات و اسرار غیب خود را به او بنماییم که او (خدا) به حقیقت شنوا و بیناست.( آیه 1 سوره مبارکه الاسراء )

جنبش یاران جوانان انقلاب 14فوریه مردم بحرین ، از تمامی ملت های عربی و اسلامی، تمامی آزادی خواهان و مردم شریف جهان و شهروندان عربی و اسلامی مقیم کشورهای مختلف جهان برای شرکت جستن در راهپیمایی های روز جهانی قدس که توسط حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه ) در آخرین جمعه ماه مبارک هرسال نامگذاری گردیده ، دعوت به عمل می آورد . این راهپیمایی ها به منظور اعلام این مطلب است که سرزمین فلسطین ، سرزمین عربی و اسلامی است و قدس چه به صورت شرقی و یا غربی ، همیشه پایتخت ابدی فلسطین خواهد بود و آزاد سازی تمامی سرزمین های فلسطینی از دریا تا رود ، هدف اصلی و بزرگ تمامی مسلمانان و تمامی شرفاء وآزادی خواهان جهان می باشد.
مشارکت گسترده در راهپیمایی های روز حهانی قدس ، گامی مهم و موثر در جهت صحیح و برای مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی و شکست معامله کثیف قرن خواهد بود ، معامله ای که مقدمات و بسترهای لازم آن هم اکنون با برگزاری کنفرانس ویژه در منامه ، با هدف فروختن سرزمین های فلسطینی و به فراموشی سپردن آن از اذهان تاریخ انسانیت ،در حال اجراء می باشد .
جنبش یاران جوانان 14 فوریه ، باردیگر اهمیت برگزاری روز جهانی قدس را در مواجهه با خطراتی که متوجه سرزمین مقدس قدس می باشد را خاطرنشان می سازد و خواستار تقویت وحدت صفوف امت های عربی و اسلامی به منظور پشتیبانی از پروژه مقاومت اسلامی در مقابله با محور عادی سازی روابط و رویارویی با رژیم اشغالگر صهیونیستی و اشغالگران بیت المقدس و سرزمین عزیز فلسطین می باشد.
کنفرانس بحرین ، که قرار است در بحرین برگزار شود مانند خنجری است که در قلب ما و در پهلوی مردم فلسطین فرورفته است . مردم وفادار ما به طور قاطع برگزاری چنین کنفرانس ننگینی را که قرار است در آن آرمان فلسطین پایمال شود و با قیمت اندکی توسط صهیونیست ها معامله گردد را به شدت محکوم کرده و برای آنان هرگز قابل قبول نخواهد بود که چنین رویدادی در سرزمین آنها اتفاق بیافتد.
اطمینان کامل داریم که مردم شریف بحرین و تمامی ملت های عربی و اسلامی و در راس آنها مردم فلسطین با معامله قرن به مخالفت قاطع خواهند پرداخت و با قدرت ، عزت و کرامت خود توطئه از میان برداشتن آرمان فلسطین را ناکام خواهند گذارد.
ما در جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، تاکید داریم که علی رغم تلاش های دولتمردان واشنگتن و اسرائیل ، پروژه از میان برداشتن آرمان فلسطین به شکست خواهد انجامید .
معامله قرن ، که به اسم فلسطین مطرح شده ، در واقع تمامی کشورهای منطقه را هدف قرار داده است ، و همه باید خطر در پیش بودن آن را درک نمایند . بنابراین شرکت فعال در راهپیمایی های روز جهانی قدس ، فرصت مناسبی است که آرمان فلسطین ، دوباره به صدر اولویت های جهان اسلام بازگردد ، مخصوصا اینکه این رویداد در سایه توطئه خطرناک واشنگتن ، اسراییل و برخی کشورهای مرتجع منطقه درحال اجرا بوده و می تواند مسئله فلسطین و قدس شریف را به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام ، دوباره مطرح نماید.
سالروز روز جهانی قدس که هرساله با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف می شود ، اعتماد به نفس ملت های اسلامی را تقویت می نماید و آنان را به این نکته که پیروزی در پیش است را مطمئن تر می سازد . برتمامی اقشار امت اسلامی واجب است تا مردم فلسطین را در به پیروزی رساندن آرمان و مقاومت خود یاری نمایند.
جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، باردیگر از تمامی جوانان امت اسلامی و جوانمردان آن برای حمایت از مردم فلسطین دعوت به عمل می آورد و تاکید دارد که نباید مردم مظلوم فلسطین را در راه مبارزه با رژیم صهیونیستی که خطری استراتژیک و امنیتی بزرگی برای تمامی مردمان منطقه محسوب می شود ، تنها رها نمود.
این جنبش ، نسبت به هرگونه تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی و برپایی ارتباط دوستانه با آنها ، هشدار می دهد ، همچنین توجه ملت های اسلامی را نسبت به توجه داشتن و حمایت از آرمان فلسطین مجددا جلب می نماید .
چشم انداز و هدف نهایی وحدت امت اسلامی ، همان آزاد سازی سرزمین های فلسطین از دریا تا رود است که آرزوی تمامی ملت های اسلامی و سایر آزادی خواهان و شرفای جهان می باشد .
اقدام مهم نامگذاری روز جهانی قدس که توسط حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه ) به انجام رسید ، در واقع چراغ راهی است که در پیشاپیش دیدگان امت های عربی و اسلامی گذارده شده تا اینکه این مطلب را به خوبی درک نمایند که مهمترین مسئله اصلی و اساسی آنها آرمان فلسطین و قدس شریف می باشد.
اتفاقات و رویدادهای بهم پیوسته و درحال جریان ، درستی و دقت نظر امام راحل (ره ) را در بیان مسایل جهان اسلام را بارها به اثبات رسانده است.
و امروز ما در جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، خطرات پروژه آمریکایی – صهیونیستی به رهبری رییس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ در خصوص (معامله قرن) با هدف گسترش سلطه و هیمنه واشنگتن بر اراده ملت ها و دورساختن وجدان ها و عقل امت اسلامی از آرمان فلسطین را گوشزد می نماید.
بسیار آشکار است ، پول ها و دارایی هایی که در کنفرانس ریاض به دست آمده ، به عنوان مالیاتی است که قراراست توسط رژیم آل سعود به جنایت کاران آمریکایی برای به قتل رساندن مردم فلسطین و یهودی سازی قدس و مسجد الاقصی پرداخت گردد.
اجرای معامله قرن ، به مثابه پایمال نمودن آرمان فلسطین است، و آن به منظور مسلط کردن رژیم صهیونیستی بر مسئله فلسطین و مقدرات امت اسلامی و دور ساختن واقعیت های آن می باشد. بنابراین ما نسبت به خطر حرکت شتابان سازمان های دست نشانده کشورهای خلیج فارس به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به عنوان پوششی برای سرپوش گذاردن جنایت های اشغالگران برعلیه مقدسات اسلامی هشدار می دهیم .
در پایان ما در جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، خواستار وحدت و اتحاد تلاش های همه جانبه جنبش های اسلامی و عربی برای مقابله با هجوم وحشیانه اشغالگران برای پایان دادن به پرونده آرمان فلسطین برای همیشه ، می باشیم . از تمامی ملت های عربی و اسلامی می خواهیم تا با انتخاب گزینه مقاومت و ارائه تمامی اشکال حمایت و پشتیبانی در کنار ملت فلسطین قرار گیرند و منعکس کننده رنج و دردهایی باشند که توسط امام خمینی ( ره ) در روز جهانی قدس نامگذاری شده است و باردیگر به جهانیان یاد آور شوند که فلسطین و شهر مقدس به عنوان مهد ادیان توحیدی سه گانه همیشه در یادها جاودانه خواهد ماند.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
29 مه 2019 میلادی برابر با 8 خرداد ماه 1398 شمسی

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top