مردم بحرین شهادت سید ابراهیم بدرالدین الحوثی ، را تسلیت می گوید

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین شهادت سید ابراهیم بدرالدین الحوثی ، عضو هیئت اُمنای مؤسسه توسعه بنیان یمن را تسلیت می گوید

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی : (مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا )
از مؤمنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند، بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خوددگرگون نکرده اند . (آیه 23 سوره مبارکه احزاب).

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین شهادت آقای سید ابراهیم بدرالدین الحوثی ، از اعضای هیئت امنای مؤسسه توسعه بنیان یمن را تسلیت و تعزیت می گوید ، همچنین این جنبش به رهبر والامقام انقلاب شکوهمند یمن آقای سید عبد الملک بدرالدین الحوثی و خانواده مکرمشان ، دوستان ، همرزمان مجاهد در جنبش انصارالله یمن و ملت بزرگ و مقاوم یمن ، ارتش ، کمیته های مردمی و حکومت نجات ملی و آقای سید مهدی المشاط ( رییس شورای عالی سیاست گذاری ) تسلیت می گوید و از خداوند علی قدیر برای این شهید سعید عُلو درجات و رحمت واسعه الهی و بهشت برین و برای خانواده عزادارایشان از درگاه ایزد منان صبر و ایستادگی و شکیبائی مسئلت می نماید .
به راستی عملیات ترور بزدلانه این شهید ارجمند توسط مزدوران و دست نشاندگان شاخ شیطان رژیم کودک کش اُموی ، سفیانی آل سعود بی پاسخ و بدون انتقام الهی نخواهد ماند و مردم مظلوم ، کمیته های قهرمان مردمی و ارتش دلاور یمن ایشان را به سزای اعمال ننگین شان خواهند رساند.
خاندان و بیت مکرم عالم ربانی و جلیل القدر علامه سید بدرالدین الحوثی ، خاندانی دارای فضل ، علم و تقوا و شهادت در راه خدا هستند که پیشتر با تقدیم شهدای قهرمان و متعدد این مهم را به اثبات رسانده اند ، پیشاپیش این شهیدان رهبر راه قرآن شهید سید حسین بدرالدین الحوثی می باشد.
دور نیست که خون رهبران این مسیر قرآنی و از جمله شهید سید ابراهیم بدرالدین الحوثی سرانجام باعث خواهد شد که پیروزی عزتمندانه بر دشمنان صهیونیستی ، آمریکایی و دست نشاندگان و مزدوران آنها رقم خواهد خورد .
ما به وعده پیروزی و نصرت الهی بر نیروهای شر و استکبار جهانی اطمینان کامل داریم و در آن هرگز جای شک و تردید نمی باشد. ملت های مظلوم و ستم دیده یمن وبحرین سرانجام بر نیروهای استبداد و تروریسم داخلی در کشورهای خود و حکومت های خودکامه پیروز خواهند شد ، همچنان که انشاء الله بر استکبار جهانی و شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار به یاری پروردگار متعال پیروز خواهند گشت.

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده
11 آگست 2019 میلادی ، برابر با
20 مرداد ماه 1398 شمسی

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top