مردم بحرین افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی درکشور خود را به شدت محکوم کردند

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین : افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در منامه به شدت محکوم می کنیم. از کلیه ملت های جهان اسلام می خواهیم تلاش های خود را برای جلوگیری از اجرای معامله ننگین قرن و فروش آرمان فلسطین در کنفرانس آل خلیفه ، افزایش دهند

بسم الله الرحمن الرحیم
(يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَ النَّصاري‏ أَوْلِياءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ مَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمينَ ) ای کسانی که ایمان آورده اید! یهود و نصاری را ولّی ( و دوست و تکیه گاه خود ، ) انتخاب نکنید! آنها اولیای یکدیگرند و کسانی که از شما با آنان دوستی کنند ، از آنها هستند خداوند ، جمعیّت ستمکار را هدایت نمی کند. ( آیه 51 سوره مبارکه مائده )
جنبش یاران انقلاب 14 فوریه ، افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین را به شدت محکوم کرده و کنفرانس قریب الوقوع معامله قرن را که قرار است در روزهای 25-26 ژوئن ماه جاری میلادی برگزار شود را سرآغاز اجرای پروژه معامله ننگین قرن و فروختنِ آرمان فلسطین قلمداد می نماید. همچنین این کنفرانس ونشست در بحرین به منزله گشودن درِعادی سازی روابط با رژیم صهیونستی و علنی نمودن آن قلمداد خواهد شد،که قرار است ژنرال بازنشسته ارتش این رژیم به نام ( یواف مُردخای) در آن حضور پیدا نماید ، کسی که پیشتر مسئول دفتر هماهنگی های این رژیم در مناطق گوناگون ویا به عبارت دیگر مسئول هیئت اسرائیلی وزارت ارتش رژیم اشغالگر قدس وهماهنگ کننده با تشکیلات خودگردان فلسطین در امورکشوری را برعهده داشته است .همچنین قراراست در این نشست مدیر بیمارستان اسرائیل و برخی ار فعالان اجتماعی ، به گفته رادیوی رژیم صهیونیستی حضوربهم رسانند.
نخست وزیرِ رژیم صهیونیستی ، نسبت به حضور برخی از شخصیت های این رژیم در نشست آل خلیفه به منظور عادی سازی روابط با آنها ابراز خرسندی وشگفتی نموده است ؛ این گویای این نکته می باشد که برگزاری این نشست خدمتی شایان به پروژه اشغالگری و برنامه ریزی هایشان بدین منظور خواهد بود که آنان را برای ادامه روند اشغالگری وافزایش دشمنی برعلیه مردم فلسطین تشویق می نماید .از سویی دیگر بیشتر رهبران فلسطینی و گروه های مقاومت آن، محکومیت و عدم حضور خود را از برگزاری نشست آل خلیفه و خیانت فروش آرمان فلسطین و معامله ننگین قرن را اعلام نموده اند و باردیگر تاکید نمودند که سرزمین فلسطین ، سرزمینی عربی واسلامی بوده و باقی خواهد ماند ، پیشتر برخی از کشورها مانند عربستان سعودی ، امارات و اُردن دلیل حضور خود در این نشست را اعلام نموده و برخی کشورهای دیگر از جمله عراق ولبنان عدم حضور در این اجلاس را ابراز نموده اند.
کنفرانس فروش سرزمین فلسطین که رژیم صهیونیستی تبعات سازماندهی و برنامه ریزی آن را به آل خلیفه گوشزدکرده ، در راستای تلاش های آمریکا واسرائیل برای نابودی پروژه ملی فلسطین و پایمال کردن آرمان فلسطین به عنوان نماد و یکی از مقدسات جهان اسلام و کشورهای عربی قرار می گیرد.بنابراین از آحاد امت عربی واسلامی می خواهیم با برگزاری مسیرهای باشکوه تظاهرات و اعتصاب های اعتراض آمیز و اعلام انزجار و موضع گیری های سازنده در محکومیت پروژه معامله قرن اقدام نموده و با استفاده از تمامی راه ها ، امکانات وظرفیت های خود مانع اجرای آن شوند و معامله فروش و تحویل سرزمین فلسطین به رژیم اشغالگر قدس و نابودی آرمان فلسطین و فراموش سپردن آن توسط رژیم های دست نشانده و مرتجع خلیج فارس را ناکام گذارند.
دراینجا نکات مهمی را درخصوص معامله ننگین قرن و نشست آل خلیفه برای فروختن سرزمین فلسطین اعلام می داریم:
1. فرومایگی سیاسی میانِ رهبران رژیم های مُرتجع ودست نشانده خلیج فارس و مجریان پروژه فروش فلسطین و تقدیم نمودن آن به رژیم صهیونیستی به اندازه ای پایان آمده که ذره ای حیاء و یا ابراز شرم وخجالت برایشان باقی نمانده است. این نشان می دهد که برخی سازمان های مدعی حمایت از آرمان فلسطین و مدافعان آن ، دروغ پردازی می کنند و با این گونه اقداماتشان جهان اسلام وعرب را به زیر خواهند کشید.
2. اعلام افتتاح سفارت اسرائیل در مَنامه با این جرأت و جسارت و بی حیایی هرچه تمام تر، توهین به احساسات فلسطینی ها و به سُخره گرفتن خون تمامی شهیدان آن می باشد که برای آرمان فلسطین و بیت المقدس به زمین ریخته شده است. این در واقع توهین و جسارت به احساسات و نمادهای مقدس تمامی فرزندان امت اسلامی در سرتاسر جهان می باشد که اولین و مهمترین مسئله آنها بوده و می باشد و سال های مُتمادی است که برای بازگرداندن و آزادسازی سرزمین مقدس خویش مبارزه کرده و خون های بی شماری از آنها تقدیم ارزش ها شده است.

3. اعلام افتتاح سفارت اسرائیل پس از شکست این کنفرانس ننگین و فرومایگیِ سیاسی فروش فلسطین و عدم استقبال گسترده بسیاری از کشورها و سازمان های بین المللی برای شرکت جستن در آن و فشارهای مردمی و مخصوصا مردمان فلسطین علنی شده است ؛ به طوری که بسیاری از مردم فلسطین به شکل کامل و فراگیر برضد برگزاری این کنفرانس و نشست آل خلیفه که مَنزلهِ معامله ي ستم بار و زور برای آنان است ، اتفاق نظر دارند و این باعث شد تا بسیاری از آزادگان و مردم شریف در سرتاسر جهان بر علیه معامله قرن و فروش فلسطین و متوقف کردن میدان مبارزه ، شرف و کرامت به اسم وعنوان آرمان فلسطین دست به تظاهرات و تجمعات اعتراض آمیز بزنند.

امروز و پس از این شکست ، این پیامی است که از سوی آل خلیفه به نیابت از اربابانشان در آل سعود وامارات در خصوص برداشته شدن آخرین نقاب از چهره دست نشانده بودشان توسط رژیم صهیونیستی به جهان ارسال می شود ، و می گویند که ای امت عرب و ای مسلمانان ! ما این چنین به آنها ارادت داریم ودر برابر خواست واراده آنها سر فرود می آوریم و برای احساسات بسیاری از شما و میلیون ها نفر از مردم مسلمان و عرب زبان وغیر عرب زبان هیچ ارزش و اعتباری قائل نیستیم.! این دهن کجیِ آشکار نسبت به نهرهایی از خون است که در طول هفتادسال گذشته برای دفاع و پشتیبانی از آرمان فلسطین بر زمین ریخته شده است. اعلام افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین به مثابه شلیک گلوله رحمت و مهربانی به این کنفرانس می باشد .!!
4. اعلان آشکار ، ناپخته و نسنجیده برپایی کنفرانس فروش فلسطین و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس توسط حُکام ستمگر مَنامه ، نه تنها آخرین پرده نمایش و برداشته شدن نقاب تزویر آل خلیفه در خصوص ادعای دغدغه داشتن نسبت مسایل و چالش های دو امت اسلامی و عربی و حمایت از آنها می باشد ؛ بلکه سوء نیت آنها را کاملا آشکار کرده و آنها را در برابر خود و در برابر جهان به خاطر این اعلام مفتضحانه ، بیش از پیش رسوا و رو سیاه گردانده است.
براین اساس جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه ، باردیگر تاکید می نماید که کنفرانس معامله قرن و نشست آل خلیفه ، نه تنها هدفی جزء پایمال نمودن آرمان فلسطین را دنبال می کند ، بلکه وجود و ماهیت امت عربی واسلامی را از طریقِ تقسیم سرزمین ها و تجزیه آن و رساندن خوراک و هیزم برای شعله ور نمودن درگیری ها و کشمکش ها و لِه کردن هویت و تباه کردن عقیده و تاریخ آنها مورد هدف قرار داده است.
تمامی این تحولات در حالی روی می دهد که رژیم آل سعود و امارات همراه با رژیم صهیونیستی توافق کرده اند ، که این گام ِبحرین ، سرآغاز و مقدمه ای برای ایجاد روابط رسمی میان اسرائیل و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس باشد.
جنبش یاران جوان انقلاب 14 فوریه بحرین ، از دو امت اسلامی و عربی و تمامی آزادی خواهان و شُرفای جهان ، مخصوصا اقشار مختلف مردم وفادار و باشرافت بحرین می خواهد ، مردم فلسطین و خشم آنها در برابر شیطان بزرگ آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را همراهی نمایند. این اعلام جنگ نه تنها برای مردم فلسطین بوده ، بلکه بر علیه تمامی فرزندان آزادی خواه جهان است که حق بودنِ مردم فلسطین را اعلام کرده و حق سرزمین آنها را از دریا تا رود می دانند.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14فوریه بحرین
منامه – بحرین بزرگ اشغال شده ،
22 ژوئن 2019 میلادی برابر با
اول تیرماه 1398 شمسی

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top